Міністерство економіки України
- Керівництво
- Структура Міністерства
- Команда підтримки реформ (Reform Support Team)
- Плани та звіти
- Про стан виконання заходів Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на 2021-2023 роки
- Огляди витрат державного бюджету
- Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
- Енергоменеджмент
- Бюджетне планування
- Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710)
- Внутрішній аудит
- Звіти про діяльність Міністерства
- Звіти про використання бюджетних коштів
- Інформація про результати оцінки ефективності бюджетних програм
- Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету
- Інформація про досягнення запланованої мети, завдань та результативних показників головним розпорядником коштів державного бюджету в межах бюджетних програм
- Інформація про виконання паспортів бюджетних програм
- Наукові дослідження і науково-технічні (експериментальні) розробки Міністерства економіки України
- Правові засади діяльності
- Взаємодія з державними органами влади
- Внутрішній контроль
- Вакансії
- Підвідомчі організації
- Контакти
- Адреса
- Історія
Поточна економічна ситуація в Україні
15.04.2014 | 10:03 | Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадянзберігаються проблеми та ризики як внутрішнього, так і зовнішнього характеру. До них належать:
1. Не відновлення банками у повній мірі кредитування реального сектору. В цілому це характерно й для інших країн світу.
2. Нестійкі процеси економічного розвитку країн Європи, що відповідно формують коливання попиту та цін на зовнішньому ринку.
3. Посилення ризику розбалансування платіжного балансу України в умовах непередбачуваності ситуації на зовнішніх ринках.
За таких умов Урядом України на постійній основі проводиться моніторинг тенденцій розвитку як економіки України, так і світу, і, у разі необхідності, вживаються заходи щодо зменшення негативного впливу реалізації зазначених ризиків. Загалом, наразі потенціал зростання економіки України обмежений зовнішніми факторами. Тому першочерговим є створення умов для стимулювання розвитку внутрішнього ринку та внутрішнього виробництва. Для цього Урядом України у 2013 році прийнята та наразі реалізується Державна програма активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки.