Міністерство економіки України
- Керівництво
- Структура Міністерства
- Команда підтримки реформ (Reform Support Team)
- Плани та звіти
- Про стан виконання заходів Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на 2021-2023 роки
- Огляди витрат державного бюджету
- Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
- Енергоменеджмент
- Бюджетне планування
- Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710)
- Внутрішній аудит
- Звіти про діяльність Міністерства
- Звіти про використання бюджетних коштів
- Інформація про результати оцінки ефективності бюджетних програм
- Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету
- Інформація про досягнення запланованої мети, завдань та результативних показників головним розпорядником коштів державного бюджету в межах бюджетних програм
- Інформація про виконання паспортів бюджетних програм
- Наукові дослідження і науково-технічні (експериментальні) розробки Міністерства економіки України
- Правові засади діяльності
- Взаємодія з державними органами влади
- Внутрішній контроль
- Вакансії
- Підвідомчі організації
- Контакти
- Адреса
- Історія
Узагальнений висновок щодо доцільності для України налагодження співпраці з агентствами та програмами ЄС
Додаток 2 до Методичних рекомендацій
УЗАГАЛЬНЕНИЙ ВИСНОВОК (назва відповідального органу)
ЩОДО ДОЦІЛЬНОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ
З (назва агентства/програми) ЄС
1. Сфера діяльності агентства/програми ЄС.
Тип (для агентств): а) агенції, які сприяють соціальному діалогу, б) агенції, які здійснюють нагляд, в) регуляторні агенції та г) виконавчі агенції.
2. Правові основи участі третіх країн в агентстві/програмі ЄС.
Форма участі (для програм):
- повна (можливість долучатися до адміністрування);
- часткова (партнерство в рамках проектів, розроблених державами-членами).
Визначення особливостей фінансування у разі повної чи часткової участі.
3. Можливість формалізації відносин між агентством/програмою та характер необхідних для підписання документів (угода, меморандум про взаєморозуміння, операційна угода тощо).
4. Фінансові внески та інші витрати: розмір внесків до бюджетів агентств/програм на етапі вступу та у процесі участі в них. Механізм фінансування.
5. Відповідність і сумісність пріоритетів агенції/програми ЄС зі стратегічними пріоритетами України (визначеними чинними державними програмами).
6. Відповідність і сумісність пріоритетів агенцій і програм ЄС з пріоритетами співпраці між Україною та ЄС (визначеними чинними двосторонніми договорами, а також з врахуванням прогнозованих зобов’язань по новому базовому договору та у рамках створення зони вільної торгівлі між сторонами).
7. Потенційні вигоди (переваги) участі в зазначеному агентстві/програмі ЄС (зокрема, для прискорення економічних реформ та забезпечення сталого розвитку).
8. Основні перспективні напрями співпраці України з агентством/програмою і можливі результати у найближчій та середній перспективі.
9. Наявність в Україні інституційних умов та відповідних людських ресурсів для започаткування співпраці з агентством/програмою ЄС, зокрема, готовності до створення нового або наділення повноваженнями уже існуючого органу, який здійснюватиме функцію контактного пункту (у разі необхідності).
10. Рівень адаптації національного законодавства до норм і принципів ЄС у сфері, що належить до компетенції агентства/програми ЄС (головним чином, коли адаптація національного законодавства є однією з умов для участі в роботі агентства/програми).
11. Інші особливі риси та умови діяльності агентства/програми ЄС, врахування яких вплинуло на результати аналізу.
12. Підсумковий висновок щодо доцільності для України налагодження співпраці з відповідним агентством та/або програмою ЄС: (а) доцільно налагодити; (б) недоцільно налагоджувати: основні причини; (в) можливо налагодити, за певних умов: вказати умови, що унеможливлюють таку співпрацю на даному етапі.