Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 10 – 14 лютого 2020 року
20.02.2020 | 15:45 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Засідання комітетів Верховної Ради України

11 лютого у Комітеті з питань аграрної та земельної політики відбулись слухання на тему: "Концепція державної підтримки сільгосптоваровиробників в рамках реалізації аграрних реформ", під час яких виступав заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М.

12 лютого на засіданні Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М. були розглянуті проекти законів України: “Про національну інфраструктуру геопросторових даних” (реєстраційний № 2370, розроблений Мінекономіки, друге читання), “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель” (реєстраційний № 2280, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін., друге читання) та “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний № 2194, розроблений народними депутатами України Заблоцьким М. Б. та ін., друге читання).

13 лютого у Комітеті з питань аграрної та земельної політики відбулись слухання на тему: “Розвиток зовнішньої торгівлі агропродовольчою продукцією в рамках Угоди про асоціацію з ЄС”, під час яких виступали заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. та заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М.

Відповідно до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 17 по 21 лютого 2020 року народні депутати працюватимуть в пленарному режимі.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2