Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 02 – 04 травня 2023 року
07.05.2023 | 14:21 | Відділ взаємодії з органами державної влади.

02 травня 2023 року відбулось пленарне засідання Верховної Ради України під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального процесуального кодексу України стосовно удосконалення державної політики управління об’єктами державної і комунальної власності” (реєстр. № 4573 від 04.01.2021, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін.), який прийнято за основу;
  • проект Закону України “Про ратифікацію Рішення № 1/2022 Спільного Комітету, утвореного згідно з Угодою про вільну торгівлю між Україною та Республікою Македонія, щодо заміни Протоколу В до Угоди про вільну торгівлю між Україною та Республікою Македонія та Рішення № 2/2022 Спільного Комітету, утвореного згідно з Угодою про вільну торгівлю між Україною та Республікою Македонія, щодо заміни Протоколу С до Угоди про вільну торгівлю між Україною та Республікою Македонія про визначення поняття походження товарів та методів адміністративного співробітництва” (реєстр. № 0193 від 13.03.2023, розроблений Президентом України Зеленським В. О.), який прийнято;
  • проект Закону України “Про припинення дії Угоди між Урядом України та Урядом Сирійської Арабської Республіки про торговельне, економічне і технічне співробітництво” (реєстр. № 0195 від 29.03.2023, розроблений Мінекономіки), який прийнято;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо правонаступництва у трудових відносинах” (реєстр. № 8244 від 29.11.2022, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу з доопрацюванням положень відповідно до ч.1 ст. 116.

02 травня 2023 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення граничних розмірів комісійної винагороди (інтерчейнджу) при здійсненні міжбанківських платіжних операцій з використанням платіжної картки” (реєстр. № 9170 від 03.04.2023, розроблений народними депутатами України Кузьміних С. В. та Мазурашу Г. Г.), який не відповідає праву Європейського Союзу.

02 травня 2023 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь в обговоренні теми “Розгляд результатів дослідження “Щодо стану містобудівної документації та актуальності її оновлення” та можливість його врахування при імплементації Плану відновлення України” в рамках роботи Комітету з питань організації державної влади місцевого самоврядування регіонального розвитку та містобудування.

03 травня 2023 року відбулось пленарне засідання Верховної Ради України під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в сфері колективно-договірної діяльності” (реєстр. № 7629 від 02.08.2022, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу;
  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань” (реєстр. № 8313 від 27.12.2022, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), який прийнято за основу з доопрацюванням положень відповідно до ч.1 ст. 116.

04 травня 2023 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у комітетських слуханнях на тему: “Розвиток виробництва альтернативних джерел енергії, а саме - біометану, водню, інших синтетичних газів та біоетанолу” в рамках роботи Комітету з питань аграрної та земельної політики.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2