Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 24 - 28 січня 2022 року
31.01.2022 | 11:52 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

26 січня 2022 року

Верховною Радою України прийнято проект Закону України “Про внесення змін до розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі” (реєстр. № 6273 від 03.11.2021, розроблений народними депутатами України Кінзбурською В. О. та ін., друге читання).

28 січня 2022 року

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Свириденко Ю. А. взяла участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання Комітетів Верховної Ради України

26 січня 2022 року

Заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дядюра І. Г. взяв участь у слуханнях на тему: “Соціальний захист ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту” в рамках роботи Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. взяв участь у засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо харчових продуктів та інших об’єктів санітарних заходів” (реєстр. № 6248 від 01.11.2021, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Виконувач обов’язків державного секретаря Міністерства економіки України Бояркіна О. А. взяла участь у засіданні Комітету з питань правоохоронної діяльності під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення інтересів учасників Фонду майбутніх поколінь” (реєстр. № 6397 від 06.12.2021, розроблений Президентом України Зеленським В. О.) та альтернативний проект (реєстр. № 6397-1 від 22.12.2021, розроблений народним депутатом України Цимбалюком М. М.), розгляд яких не завершено.

Перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. взяв участь у засіданні Комітету з питань цифрової трансформації під якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про економічний паспорт” (реєстр. № 6394 від 06.12.2021, розроблений Президентом України Зеленським В. О.), який рекомендовано прийняти за основу з урахуванням висловлених зауважень;
  • проект Закону України “Про захист прав споживачів” (реєстр. № 6134 від 05.10.2021, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу з урахуванням висловлених зауважень.

Перший заступник Міністра економіки України Кудін Д. І. та заступник Міністра економіки України Грибан О. О. взяли участь у засіданні Комітету з питань бюджету під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних внесків до системи економічного паспорта” (реєстр. № 6395 від 06.12.2021, розроблений Президентом України Зеленським В. О.), який рекомендовано прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних внесків до системи економічного паспорта” (реєстр. № 6395-1 від 22.12.2021, розроблений народним депутатом України Цимбалюком М. М.), який рекомендовано включити до порядку денного сесії;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних внесків до системи економічного паспорта юного українця” (реєстр. № 6395-2 від 22.12.2021, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який рекомендовано включити до порядку денного сесії;
  • проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів” (реєстр. № 5090 від 17.02.2021, розроблений Мінекономіки, друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2