Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 09 – 13 грудня 2019 року
27.12.2019 | 10:10 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарні засідання Верховної Ради України

            12 грудня було прийнято Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду” (реєстраційний № 2172, розроблений народними депутатами Підласою Р. А. та Мезенцевою М. С.) за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романовича Д. О.

12 грудня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ніколайчук С. А. доповідав під час парламентських слухань на тему: “Впровадження концепції сталого розвитку України до 2030 року”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

            11 грудня на засіданні Комітету з питань економічного розвитку Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованов Т. С. та заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. взяли участь у розгляді проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законів України стосовно покращення інвестиційного клімату (щодо скасування державної реєстрації договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність)” (реєстраційний № 2382, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано включити порядку денного другої сесії Верховної Ради України та за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу.

            12 грудня на засіданні Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. доповідала проект Закону України “Про Митний тариф України” (реєстраційний № 2482, розроблений Мінекономіки), який було прийнято за основу.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2