Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 07 – 10 вересня 2021 року
13.09.2021 | 12:32 | Управління взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації.

Пленарні засідання Верховної Ради України

07 вересня 2021 року

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Любченко О. М. взяв участь у відкритті шостої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

Заступник Міністра економіки України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про індустріальні парки”, спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках” (реєстраційний номер 4416-1, розроблений народними депутатами України Наталухою Д. А. та ін., друге читання), який прийнято.

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. доповідала проект Закону України “Про формування та розміщення державного та/або регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою, фаховою передвищою освітою, наукових, науково-педагогічних кадрів, кваліфікованих робітників та слухачів підготовчих відділень закладів вищої освіти, на післядипломну освіту” (реєстраційний номер 5467, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу.

08 вересня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. супроводжувала проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях” (реєстраційний номер 3952, розроблений народним депутатом України Стефанчуком Р. О., друге читання), який прийнято.

10 вересня 2021 року

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Любченко О. М. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання Комітетів Верховної Ради України

08 вересня 2021 року

Заступник Міністра економіки України Глущенко С. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин під час якого було розглянуто проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні” (реєстраційний номер 5795, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2