Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Бізнесу / Cемінари для бізнесу: Операції в Україні, що фінансуються Світовим банком і Цільовим фондом URTF
Cемінари для бізнесу: Операції в Україні, що фінансуються Світовим банком і Цільовим фондом URTF
28.07.2023 | 15:52 | Департамент сфери публічних закупівель та конкурентної політики.

Інформація про попередні заходи

1) В рамках співпраці Міністерства економіки України та Світового банку в травні та червні 2023 року було проведено 5 інформаційно - розʼяснювальних практичних cемінарів для бізнесу, що мали на меті надання цінної інформації про можливості, які відкриває діловій спільноті як в Україні, так і за її межами програма надзвичайної підтримки та відбудови України.

Мета семінарів полягала в наданні інформації про чинну політику у сфері публічних закупівель і ділові можливості для приватного сектору за програмою, що фінансується Світовим банком і Цільовим фондом багатьох донорів з підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF). 

Практичні семінари були добре сприйняті учасниками з різних країн і виявились корисними для них. Семінари надали інформацію про портфель проєктів Світового банку в Україні та надзвичайну програму Світового банку з Цільовим фондом з підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF). Учасники одержали корисні відомості про правила та процедури здійснення закупівель України та Світового банку, а також ознайомилися з порадами щодо підготовки успішних заявок і пропозицій. Крім того, на практичних семінарах було представлено механізми розгляду скарг учасників процедур закупівель. Також, під час інформаційно - розʼяснювальних практичних семінарів розглядалися виклики, яких очікує ділова спільнота у звʼязку з участю в реалізації проєктів та виконанні контрактів в умовах ситуації, що склалась в Україні. При цьому чимало учасників шукали інформацію про конкретні галузі чи проєкти. З огляду на це відповідальним виконавцям проєктів рекомендується провести за підтримки Світового банку інформаційно - розʼяснювальні практичні семінари з конкретних проєктів/галузей, на яких може бути надана докладна інформація. Операційний контекст залишається динамічним, тому важливо надавати учасникам торгів у тендерній документації описи умов діяльності, що існують на час початку процедури торгів.

2) В рамках співпраці Міністерства економіки України та Світового банку 7 грудня 2023 року було проведено новий семінар для бізнесу. Семінар мав на меті допомогти бізнес-спільноті більш ефективно брати участь у бізнес-можливостях, створених завдяки державним та донорським проєктам в Україні. Матеріали, які були презентовані під час заходу, доступні для завантаження за посиланнями нижче:

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2