Пленарні засідання Верховної Ради України
18 березня 2015 року на засіданні Верховної Ради України заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (щодо державних гарантій суб'єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів) (реєстраційний № 1088, розроблений народними депутатами Продан О. П. та іншими), який було прийнято за основу.
20 березня 2015 року Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус взяв участь у “Годині запитань до Уряду” щодо забезпечення енергетичними ресурсами національної економіки та формування тарифів для споживачів.
Засідання комітетів Верховної Ради України
20 березня 2015 року на засіданні Комітету з питань бюджету заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних інвестиційних проектів” (реєстраційний № 2258, друге читання), який було рекомендовано парламенту прийняти у другому читанні та в цілому.
Відповідно до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 23 по 27 березня 2015 року народні депутати працюватимуть у комітетах і фракціях.
Інформаційні ресурси
| Повідом про корупцію |
Розрахунок середньоринкової вартості автомобілів |
Бази даних у сфері технічного регулювання; |
Єдиний державний портал адміністратівніх послуг |
Державні закупівлі |
| Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України |
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 |