Міністерство економіки України

єРобота
єРобота: Якісна техніка, любов до своєї справи та кропітка праця — формула успіху клінінгової компанії “До Блиску”
13.04.2024 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Юлія Яковлева з Луцька завжди мріяла про свою власну справу. Вона встигла спробувати себе у ролі менеджера, мала власні дрібні торгові бізнеси, а під час карантину займалась посередницькою торгівлею. Спочатку Юлія хотіла розвивати бізнес у Європі, але згодом зрозуміла, що хоче працювати в Україні.

Ідей для створення власної справи було багато, однак не вистачало конкретики. Проживаючи у Варшаві Юлія ближче познайомилась зі сферою клінінгу як посередник між замовником і виконавцем, проте її амбіції були більше. Саме тоді підприємиця зрозуміла, що це цікава сфера для розвитку.

«Після повернення до Луцька я звернула увагу, що немає  компанії, яка б надавала клінінгові послуги з використанням професійного обладнання та хімії.  Спираючись на свій досвід в Польщі та орієнтуючись на власні потреби, зрозуміла, що нам не вистачає висококваліфікованої клінінгової компанії. Якісні послуги потрібні всюди і їх треба вдосконалювати», — розповідає Юлія.

Дізнавшись про грант на розвиток бізнесу від держави “Власна справа”, дівчина вирішила, що це чудова можливість для старту її компанії. Грантові кошти витратила на закупівлю якісної німецької хімії та надійної техніки. 

У серпні 2023 компанія «До Блиску» офіційно запустилась і отримала свої перші замовлення.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.