UA | EN
Станом на 1 липня 112 тисяч ФОПів отримають допомогу по частковому безробіттю

За програмою по частковому безробіттю підприємці подали 171 тисячу пакетів документів, з яких – 146  тисяч заявок надійшли від фізичних осіб – підприємців. Вже прийнято понад 130 тисяч позитивних рішень для виплат 265 тисячам працівників, з них більше 112 тисяч – ФОПи. 

Станом на 30 червня найбільшу кількість заявок надали фізичні особи – підприємці:

Львівської області – 12766 тисяч пакетів документів;

Харківської області – 11516 тисяч пакетів документів;

Чернівецької області – 9079 тисяч пакетів документів.

Загалом, за програмою допомоги по частковому безробіттю профінансовано 765,5 мілн грн виплат для представників середнього, малого та мікробізнесу. 

“Це неймовірна підтримка від держави, навіть не очікували та вважали, що ініціатива залишиться на рівні розмов. Ми ніколи не отримували державну допомогу, натомість у цій ситуації на зарплати працівникам виплатили більше 1,8 мільйона гривень”, - розповідає керівник ПрАТ “Вінницький завод “Маяк” Василь Терліковський.

Нагадаємо, для збереження існуючих робочих місць та підтримки бізнесу в умовах пандемії Уряд започаткував програму підтримки по частковому безробіттю з фондом оплати у 4,7 млрд грн. 

“Щодо загальної ситуації на ринку праці, загальна кількість безробітних в країні протягом другої половини червня не зростає. Це свідчить про активний процес працевлаштування громадян, а також про дієвість урядових програм, які допомагають роботодавцям виплачувати їхнім робітникам заробітню плату і таким чином зберігати робочі місця”, - коментує Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко.