Міністерство економіки України

На міжнародній Конференції з питань відновлення України будуть обговорювати збільшення міжнародної підтримки та відновлення країни від наслідків війни
На міжнародній Конференції з питань відновлення України будуть обговорювати збільшення міжнародної підтримки та відновлення країни від наслідків війни
17.06.2023 | 14:20 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

23 червня у Лондоні заступник міністра економіки Олексій Соболев візьме участь в Конференції з питань відновлення України (URC). 

Захід присвячений залученню міжнародної підтримки для економічної та соціальної стабілізації України, а також подальшого процесу відновлення від наслідків війни. Зокрема, шляхом екстреної допомоги для негайних потреб та фінансування участі приватного сектору в процесі відновлення. У події візьмуть участь представники уряду України, міжнародної спільноти, фінансових установ, приватного сектору та громадянського суспільства.

На дискусійній панелі «Розбудова прозорої та підзвітної України: кроки до відновлення» буде обговорюватись питання управління державними підприємствами. Зокрема, прогрес уряду України у впровадженні корпоративної реформи, зміни в роботі державних підприємств та перелік необхідних законодавчих змін для покращення результатів. 

В обговоренні також візьмуть участь голова Фонду Державного Майна України Рустем Умеров, генеральний директор Нафтогазу Олексій Чернишов, член наглядової ради Нафтогазу Людо Ван дер Хейден, координаторка зовнішньої допомоги та посольства США в Києві Кетрін Холт.

Організаторами події є Європейський Банк Розвитку і Реконструкції (ЄБРР), Німецький фонд Маршалла (GMF), проєкт «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні» (SACCI) за фінансування USAID, та коаліції «ВзаємоДія» (RISE).

Дискусійна панель «Розбудова прозорої та підзвітної України: кроки до відновлення» є однією з чотирьох в рамках Конференції з відновлення України. Вона доповнить зміст конференції, акцентуючи увагу на зусиллях України у сприянні прозорості, фінансової цілісності та ефективності держави в процесі залучення міжнародних інвестицій.

Захід буде проводитись у форматі очної зустрічі в офісі ЄБРР в Лондоні з 08:45-14:30 та транслюватись онлайн. 

Запрошуємо журналістів взяти участь в події в фізично або доєднатись до онлайн-трансляції за посиланням. Участь в обидвох форматах потребують попередньої акредитації. Щоб отримати запрошення на фізичну участь у події чи посилання на онлайн-трансляцію, представникам ЗМІ необхідно акредитуватись і написати пошту [email protected]. Реєстрація на подію буде закрита 21.06 о 00.00. Усі подальші матеріали з розкладом події та переліком учасників будуть надіслані після підтвердження на подію. 

У разі будь-яких питань звертайтесь за телефоном 0972826315, менеджерка з комунікацій ЄБРР Юлія Загородна.