![Фото_Міністр Фото_Міністр](https://me.gov.ua/Thumb/12e837bb-8f04-439a-9202-f7e8c7c1cb38/210/175/000000000085C133/Image.jpg)
Про постійний та активний діалог влади й бізнесу говорили сьогодні на ранковій зустрічі в Американській торгівельній палаті в Україні (АСС), яка відбулась за участі Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса та Артема Шевальова, заступника Міністра фінансів України.
"Рік тому нашим найголовнішим завданням була макроекономічна стабілізація. І нам вдалося її досягти. Тепер 2016 має стати роком економічного зростання",- зазначив Айварас Абромавичус.
Також Міністр наголосив, що пріоритети у нашій роботі залишаються незмінними. Це дерегуляція, приватизація, підтримка експорту, реформа антимонопольного законодавства та боротьба з корупцією.
Зі сторони бізнесу на ранкову зустріч завітали представники понад 100 компаній-членів АСС.
Американською торгівельною палатою в Україні традиційно організовуються такі двосторонні зустрічі влади та бізнесу, що є поширеною практикою в демократичних суспільствах.