![Микольська - ЄС Микольська - ЄС](https://me.gov.ua/Thumb/b9215166-7831-4241-a9ce-be437d9dc0dc/210/175/00000000006DECBB/Image.jpg)
Низку актуальних питань, пов’язаних із підготовкою до повної імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, обговорили заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська та Генеральний Секретар найбільшої в ЄС бізнес-асоціації «BusinessЕurope» М.Бейрер 8 вересня 2015 року.
Зустріч вкотре засвідчила високу увагу до подій в Україні зі сторони партнерів з ЄС, значний інтерес європейського бізнесу до нарощування своєї присутності в Україні, чітке усвідомлення переваг зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також готовність до конструктивного діалогу з українським урядом та діловими колами.
В ході зустрічі також обговорювались питання актуальних тенденцій торговельної політики України та розробки експортної стратегії. Сторони узгодили конкретні кроки в напрямку інтенсифікації співробітництва, а також окреслили шляхи поширення позитивної інформації про інвестиційний потенціал України в Європі.