![Підкомісія з питань Китаю Підкомісія з питань Китаю](https://me.gov.ua/Thumb/d80c1ce4-43e8-4630-b593-7808d198eac4/210/175/0000000000706D7B/Image.jpg)
Українська та китайська сторони спільно працюють над подоланням негативної тенденції зменшення товарообігу між двома країнами, усунення торговельних бар’єрів, співробітництвом у сфері технічних регламентів та вдосконалення регуляторної політики. Відповідні питання були розглянуті та опрацьовані в ході проведення засідання Української частини з питань підготовки спільного засідання Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР (Підкомісія).
У рамках проведення засідання були також розглянуті питання дерегуляції бізнесу, покращення ділового та інвестиційного клімату, а також спрощення умов ведення бізнесу між Україною та КНР.
Крім того, учасники зосередилися на вирішенні наявних проблем у проектах, що вже реалізовуються. Зокрема, мова йде про постачання зернових, реалізацію проектів «Повітряний експрес», «Програма заміщення споживання природного газу українським вугіллям», а також проекту у галузі розвитку іпотечного ринку та будівництва доступного житла.
Подальшими напрямками у співпраці, за підсумками засідання Української частини Підкомісії, було визначено сферу технічної допомоги, інтенсифікація співробітництва у сферах: промисловості, транспорту, енергетики та енергозбереження, туризму, IT. На засіданні також було опрацьовано підсумкові проекти документів Підкомісії, які будуть підписані двома сторонами у ході роботи Підкомісії у м. Пекін.
Участь у засіданні взяли представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, профільних відомств та ділових кіл України. Проведення наступного, 3-го спільного засідання Підкомісії заплановано на 27-28 вересня поточного року у Китаї, м. Пекін. Запрошуємо представників українського бізнесу взяти участь у спільному засіданні.
Дізнатися про можливість участі у засіданні, а також надати свої пропозиції можна за тел.: (+38 098) 596-68-35 або на електронною поштою: [email protected] до 22.09.2015 р..