З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.
Ігор Крицак - власник танцювальної школи MɪxSᴛʏʟᴇ в Івано-Франківську. Він давно захоплювався танцювальною культурою, відвідував багато майстер-класів й фестивалів. Різноманітність танцювального світу йому показала дружина Олена, яка на той час вже була власницею школи танців в Києві. Це захоплення привело Ігоря до мети: відкрити в Івано-Франківську сильну танцювальну школу, яка стане філією вже існуючої в Києві.
«Не було ні страху, ні сумнівів, ні вагань. Я був впевнений, що танцювальна школа необхідна в цьому місті й бізнес матиме класний результат. Початкових ресурсів не вистачало, але я мав велике бажання працювати. Спочатку знайшов кілька хороших танцівників в Івано-Франківську, орендував приміщення - і ми почали роботу, спираючись на досвід моєї дружини», - розповідає Ігор.
З перших днів повномасштабного вторгнення танцювальні зали стали домівкою для благодійних фондів. Всі були зосереджені на тому, як вберегти країну. Коли ситуація дещо стабілізувалась, школа відновила діяльність. Дітям та дорослим дали можливість тренуватись, адже будь-які фізичні навантаження позитивно впливають не тільки на фізичне, а й ментальне здоров'я.
Також на цьому етапі командою було ухвалено рішення звернутись по допомогу до держави. Так школа отримала грант за програмою «Власна справа» від Міністерства економіки. Грантові кошти витратили на створення комфортних умов для відвідувачів, придбали нове звукове обладнання та спеціальний інвентар, завдяки якому в студії почали працювати нові групи.
«Зараз двері нашої студії відкриті для всіх: приєднуйтесь, рухайтесь разом з нами та знаходьте нові опори в житті», - додає підприємець.
Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.