Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Кабмін включив нового незалежного члена до Комітету із призначень
19.07.2017 | 12:19 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

19 липня Кабінет Міністрів України ухвалив зміни у складі незалежних членів Комітету із призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств.

До складу Комітету із призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств було включено громадянина Сполучених Штатів Америки Джейсона Пеллмара - голову Регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (МФК) в Україні та Білорусі. Розпорядження Кабміну одночасно виключає зі складу Комітету попереднього голову представництва МФК в Україні та Білорусі, громадянина Азербайджану Руфата Алімарданова.

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору, що затверджений постановою КМУ від 03.09.2008 №777, керівники особливо важливих для економіки України підприємств обираються членами Комітету з призначень. До його складу входять 9 членів Уряду України і 9 незалежних міжнародних експертів. При цьому, урядовці, що входять до складу комітету, мають право голосу на засіданнях Комітету, тоді як незалежні експерти таким правом не володіють.

До основних функцій Комітету із призначень входить затвердження критеріїв відбору кандидатів, відбір потенційного керівника і проведення інтерв’ю із фіналістами відбору.  

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2