Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
При Мінекономрозвитку відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради
05.08.2019 | 17:38 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

5 серпня 2019 року відбулись установчі збори з формування  складу громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, на яких обрали новий склад громадської ради із 35 членів, представників профільних асоціацій, громадських організацій, об'єднань, науковців та роботодавців. 

Під час проведення установчих зборів відбулось відкрите голосування за членів лічильної комісії, голову зборів, секретаря, а також рейтингове голосування шляхом письмового заповнення бюлетенів.

Список членів громадської ради при Мінекономрозвитку України, після  оформлення протоколу установчих зборів, буде оприлюднений  на офіційному веб-сайті Міністерства за посиланням:  https://bit.ly/2GKA8Ew

Представники інститутів громадянського суспільства, які не увійшли до складу громадської ради при Мінекономрозвитку, також мають можливість брати участь у підготовці експертних пропозицій, висновків, аналітичних матеріалів з питань формування та реалізації державної політики у сфері діяльності Міністерства.

Довідково

Громадська рада при Мінекономрозвитку є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, створеним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. 

Строк повноважень складу громадської ради становить два роки з дня затвердження Мінекономрозвитку її складу.

 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2