Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Михайло Тітарчук: Держава повинна стати головним драйвером у цифровізації
27.04.2017 | 14:10 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

26 - 27 квітня 2017 року в рамках робочого візиту до Одеси  заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук відвідав Одеський туристичний бізнес-форум (OTBF) та Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна - Switch on your business».

На форумі інноваторів «Цифрова Україна - Switch on your business» Михайло Тітарчук представив ключові цілі Уряду у виконанні Цифрового порядку денного України, серед яких: забезпечити доступ громадян до широкосмугового інтернету, особливо у селищах і невеликих містах  та експорт «цифрової» продукції і послуг (ІТ-аутсорсинг).

Галузь ІКТ уже зараз формує 3,4% ВВП України та займає третє місце за обсягом експорту. У рамках Угоди про Асоціацію та Цифрового Співтовариства Україна спільно з ЄС  працює над гармонізацією законодавства, виробленням спільних підходів і практик у сфері телекомунікацій, довірчих послуг та кібербезпеки, розбудовою ІКТ-інфраструктури, розвитком електронної торгівлі, у тому числі, і електронних митниць та цифрових транспортних коридорів, та іншими ініціативами.

“Вважаю, що держава повинна стати головним драйвером у «цифровізації» та побудови «цифрової» економіки, а «цифровізація» - пріоритетом економічної політики та ключовим елементом проведенням реформ,” - заявив Михайло Тітарчук.

Під час Одеського туристичного бізнес-форуму пройшли чергові засідання Ради туристичних міст і регіонів та Наукової ради з туризму та курортів під головуванням Михайла Тітарчука. Участь у засіданнях взяли представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідних навчальних закладів, що займаються професійною підготовкою фахівців сфери туризму, дипломатичних та бізнес-кіл.

В ході засідання обговорили питання розробки Національної системи якості, сталості та досконалості в туризмі, стандартів професійної підготовки та підвищення кваліфікації працівників туристичної сфери, створення на базі Національної туристичної організації Мережі знань (Tourism Knowledge Network) та започаткування проведення Національного конкурсу з туризму (National Tourism Awards).

«Сьогодні туризм стає однією з головних сфер, що впливає на загальний стан національної економіки. Активізація розвитку пріоритетного для України в’їзного та внутрішнього туризму можлива лише шляхом об’єднання зусиль органів державної влади та гравців туристичного бізнесу», -  наголосив Михайло Тітарчук.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2