Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Японія підтримає Україну у подоланні паливної кризи, спричиненої агресією рф
12.05.2022 | 12:08 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Перша віце-прем’єр-міністр  – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з міністром економіки, торгівлі та промисловості Японії Коічі Хагіудою обговорила ситуацію на паливному ринку. Зокрема, йшлося про поставки палива японськими трейдинговими компаніями. 

Також Японія може сприяти вирішенню паливної кризи в Україні шляхом збільшення поставок електрокарів в Україну. 

“У довгостроковій перспективі електричні автомобілі це спосіб подолати складнощі на паливному ринку, створенні агресором, модернізувати умови життя, особливо у великих містах України”, – зауважила Юлія Свириденко.  

Міністр економіки Японії Коічі Хагіуда висловив свою підтримку цій ініціативі і заявив про намір заохотити японських виробників збільшити поставки в Україну.

“Пряма підтримка Японії і спільні ініціативи в рамках G7 є вкрай важливими для України. Ми детально проговорили фінансову і гуманітарну допомогу Японії Україні. 
Японія поділяє запит України на посилення санкційного тиску на росію”, – також зауважила Міністр економіки України. 

Юлія Свириденко повідомила, що під час зустрічі детально розглянули і питання перспективи запровадження Японією повного ембарго на торгівлю з росією. Вона додала, що Японія, як і інші держави G7, працює над покращенням умов торгівлі з Україною.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2