Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Підтримайте Україну на премії Open Government Award-2021!
19.10.2021 | 12:19 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

18 жовтня розпочалося голосування за кращий європейський проект премії Open Government Award-2021. І Україна має всі шанси перемогти. 

Україну в номінації OGP Impact Awards представляють Прозорро.Продажі — система онлайн-аукціонів, яка забезпечила відкритість та прозорість продажу та оренди публічних активів і майна. 

На сьогодні приватизація та оренда державного майна в Україні відбувається в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» (https://prozorro.sale/), яка сприяє збільшенню доходів завдяки конкуренції на аукціонах. 

Відкритий API системи, сучасний портал аукціонів, детальний модуль аналітики та доступ кожного до інформації про розпорядження публічним майном підвищують прозорість та довіру на ринках, а також посилюють контроль громадськості. 

Ви можете підтримати Україну до 22 жовтня. Віддати свій голос за команду Прозорро.Продажі можна за посиланням https://bit.ly/3BNobZc    

  1. В списку країн потрібно обрати Україну.

  2. Ввести свою електронну адресу 

  3. Натиснути “vote”

Готово!

Цього року премія проводиться з нагоди 10-ї річниці Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», в якій Україна бере участь з початку її роботи. Переможців премії відзначать на Глобальному саміті у грудні 2021 року.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2