Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономіки та проект EU4DigitalUA поглиблюють співпрацю в сфері цифрової трансформації
19.11.2021 | 08:42 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

18 жовтня Мінекономіки та FIIAPP (Проект “EU4DigitalUA”) підписали Меморандуму про розвиток взаємовигідного співробітництва у сфері цифрової трансформації. 

Сторони домовились про поглиблення співпраці для інституційного зміцнення та забезпечення автоматизованого обміну інформацією, а також підготовки  висококваліфікованих профільних фахівців. Крім того, спільна робота буде спрямована на розвиток комунікацій,  підвищення обізнаності громадськості про цифрові процеси та захист даних.

“Україна продовжує розвивати цифрову економіку. Цифровізація дозволить підвищити конкурентоздатність країни на світовому ринку, а також вдосконалити електронні державні послуги для громадян і бізнесу. Ми вдячні  проекту та ЄС за підтримку цифрових змін в Україні”, – зазначив заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку,  трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Реалізація проекту дозволить прискорити цифровізацію державних електронних послуг, сприятиме їх прозорості та зменшенню корупційних ризиків.

Наразі Мінекономіки реалізує цілу низку цифрових проектів, зокрема проект “Е-дозвіл”, що  передбачає переведення в електронний формат 13 найпопулярніших ліцензій та дозволів. 

 

Довідково:

 EU4DigitalUA – це найбільша двостороння програма ЄС з електронного врядування та цифрових технологій у будь-якій країні-партнері. 

Програма складається з наступних компонентів:

  1.  Взаємодія та цифрова інфраструктура уряду.

  2. Інституційне зміцнення та розвиток потенціалу.

  3.  Комунікація та інформування громадськості.

  4.  Розвиток електронних послуг.

  5. Кібербезпека та захист даних.

Fundación Internacional para Iberoamérica de Administración y Políticas Públicas (FIIAPP, Іспанія) керуватиме впровадженням компонентів 2, 3 та 5 (частина захисту даних). 

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2