Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
В Україні вперше проведуть аукціони з придбання малька для зариблення за державні кошти
23.09.2025 | 14:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Держава вперше спрямовує на біовідновлення річок та водосховищ кошти, отримані від продажу прав на вилов риби. 30 вересня та 3 жовтня 2025 року в системі Prozorro відбудуться оголошені Держрибагентством аукціони із закупівлі малька для зариблення Кам’янського та Канівського водосховищ, а також Дністровського лиману.

«Вперше створено механізм, коли кошти, отримані державою від продажу прав на промисловий вилов риби, цільово спрямовуються на програму відновлення біорізноманіття водних угідь. Закупівля малька відбуватиметься через систему Prozorro. Це дозволить ефективно використати державні кошти, мінімізувати корупційні ризики та залучити широке коло виробників, які спеціалізуються на вирощуванні рибопосадкового матеріалу. Кожне таке підприємство може взяти участь в аукціонах і долучитися до державної програми відновлення рибних ресурсів у водоймах України», — наголосив заступник Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Тарас Висоцький.

На аукціони виставлено пять лотів:

Кінцевий термін подання пропозицій за першими трьома лотами — 29 вересня
2025 року. А для лотів, що передбачають масштабне зариблення Камянського водосховища з території Дніпропетровської та Полтавської областей кінцевий строк подання тендерних пропозицій — 2 жовтня 2025 року.

Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2