Громадський форум СОТ 2021
11.05.2021 | 16:31 | Департамент багатосторонніх та двосторонніх торговельних угод

У період з 28 по 30 вересня 2021 року у Світовій організації торгівлі заплановано проведення чергового щорічного Громадського форуму СОТ (далі – Форум). Відповідну інформацію щодо Форуму розміщено на веб-сайті   СОТ за посиланням.

Тематику цьогорічного заходу передбачається присвятити питанням щодо впливу пандемії на торгівлю та ролі багатосторонньої торговельної системи у забезпеченні стійкості у відповідь на виклики, пов’язані з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та можливі майбутні кризи. Форум проходитиме під назвою “Торгівля поза COVID-19: посилення стійкості” (“Trade Beyond COVID-19: Building Resilience”).

На Форумі-2021 планується розглянути три наступні підтеми, що стосуються сучасної торгівлі:

  • підвищення стійкості поза COVID-19;
  • посилення багатосторонньої торговельної системи;
  • спільні дії для забезпечення сталої торгівлі.

До участі у Форумі запрошуються представники громадянського суспільства, наукових кіл, бізнесу, засобів масової інформації, урядових, парламентських і міжурядових організацій.

Організація робочих сесій для проведення дискусій на Форумі забезпечується самими учасниками. СОТ обирає найкращі пропозиції і визначає тематику для обговорень. Пропозиції щодо предмету обговорень та організації робочих сесій чи семінарів можуть подаватися до 7 червня 2021 року шляхом заповнення реєстраційної форми, яка є доступною на веб-сайті СОТ.

Зареєструватися для участі у Форумі можна до 6 вересня 2021 року за посиланням.

Довідково:

Громадський форум є найбільшим щорічним освітньо-інформаційним заходом Світової організації торгівлі. Його проведення створює унікальну платформу для глав держав, парламентаріїв, представників провідних світових ділових кіл та неурядових організацій, студентів, науковців, щоб зібратися разом і обговорити широке коло питань стосовно діяльності СОТ, торгівлі і розвитку, найбільш актуальних на сьогодні. Понад 1500 учасників щороку беруть участі у Форумі. Більш детальну інформацію про проведення попередніх громадських форумів СОТ можна знайти за посиланням.