|
Вид посади (керівна/ спеціаліст) |
Категорія |
Найменування структурного підрозділу |
Інформація про дату оприлюднення оголошення в ЗМІ |
Кінцевий термін прийняття документів |
Умови проведення конкурсу на посади державного службовця категорій Б та В |
Контактний телефон |
||
день |
місяць |
рік |
|||||||
1 |
заступник директора департаменту - начальник відділу | Б | відділ розвитку туристичних дестинацій та курортів департаменту туризму та курортів | 01 липня 2019 року | 16 | липня |
2019 |
(044) 200-47-52 |
|
2 |
заступник директора департаменту - начальник відділу | Б | відділ інструментів підтримки експортерів за кордоном департаменту розвитку експорту | 01 липня 2019 року | 16 | липня |
2019 |
згідно умов проведення конкурсу |
(044) 200-47-52 |
3 |
начальник відділу | Б | відділ розвитку системи надання адміністративних послуг управління розвитку адміністративних послуг департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики | 01 липня 2019 року | 16 | липня |
2019 |
згідно умов проведення конкурсу |
(044) 200-47-52 |
4 |
начальник відділу | Б | відділ розвитку ПЕК та добувних галузей департаменту промислової політики | 01 липня 2019 року | 16 | липня |
2019 |
згідно умов проведення конкурсу |
(044) 200-47-52 |
5 |
заступник начальника відділу | Б | відділ мобілізаційної роботи управління координації діяльності у сфері оборони та безпеки департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки | 01 липня 2019 року | 16 | липня |
2019 |
згідно умов проведення конкурсу |
(044) 200-47-52 |
6 |
головний спеціаліст | В | відділ правового забезпечення інвестиційно-інноваційного розвитку управління правового забезпечення економічної політики юридичного департаменту | 01 липня 2019 року | 16 | липня |
2019 |
згідно умов проведення конкурсу |
(044) 200-47-52 |
7 |
головний спеціаліст | В | відділ економічного моделювання управління макроекономічного аналізу та прогнозування департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування | 01 липня 2019 року | 16 | липня |
2019 |
згідно умов проведення конкурсу |
(044) 200-47-52 |
8 |
головний спеціаліст (тимчасово вакантна) | В | відділ дослідження факту нанесення шкоди управління захисту внутрішнього ринку департаменту торговельного захисту | 01 липня 2019 року | 16 | липня |
2019 |
згідно умов проведення конкурсу |
(044) 200-47-52 |
9 | головний спеціаліст (тимчасово вакантна) | В | відділ розвитку еталонної бази управління метрології департаменту технічного регулювання | 01 липня 2019 року | 16 | липня | 2019 | згідно умов проведення конкурсу | (044) 200-47-52 |
10 | головний спеціаліст (тимчасово вакантна) | В | відділ політики публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель | 01 липня 2019 року | 16 | липня | 2019 | згідно умов проведення конкурсу | (044) 200-47-52 |
30.07.2019 12:50
Результати
проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби
категорій "Б" і "В" у Мінекономрозвитку станом на 30.07.2019
Прізвище, ім`я та по батькові кандидата
|
Назва посади |
Загальна кількість балів |
Примітка |
КОСТЮК Андрій Миколайович |
заступник директора департаменту туризму та курортів - начальник відділу розвитку туристичних дестинацій та курортів |
8,71 |
Переможець конкурсу |
ТЕРПИЦЬКИЙ Едуард Леонідович |
заступник директора департаменту розвитку експорту - начальник відділу інструментів підтримки експортерів за кордоном |
10,43 |
Переможець конкурсу |
МАКАРЧУК Оксана Іванівна |
начальник відділу розвитку системи надання адміністративних послуг управління розвитку адміністративних послуг департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики |
8,71 |
Переможець конкурсу |
МАЦЕНКО Марина Миколаївна |
8,29 |
Другий за результатами конкурсу кандидат |
|
НЕ ВИЗНАЧЕНО |
начальник відділу розвитку ПЕК та добувних галузей департаменту промислової політики |
___ |
Переможець конкурсу |
ПАЩЕНКО Юрій Іванович |
заступник начальника відділу мобілізаційної роботи управління координації діяльності у сфері оборони та безпеки департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки |
8,00 |
Переможець конкурсу |
ГРІНЕНКО Надія Володимирівна |
головний спеціаліст відділу правового забезпечення інвестиційно-інноваційного розвитку управління правового забезпечення економічної політики юридичного департаменту |
10,14 |
Переможець конкурсу |
ЛОЗИНСЬКИЙ Олександр Романович |
головний спеціаліст відділу економічного моделювання управління макроекономічного аналізу та прогнозування департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування |
10,57 |
Переможець конкурсу |
РАДЧЕНКО Олена Валеріївна |
головний спеціаліст відділу дослідження факту нанесення шкоди управління захисту внутрішнього ринку департаменту торговельного захисту (тимчасово вакантна) |
10,14 |
Переможець конкурсу |
ДАЦЬКО Марія Володимирівна |
8,14 |
Другий за результатами конкурсу кандидат |
|
ДРОБОТУН Сергій Григорович |
головний спеціаліст відділу розвитку еталонної бази управління метрології департаменту технічного регулювання (тимчасово вакантна) |
8,71 |
Переможець конкурсу |
ЛЕУН Катерина Юріївна |
6,43 |
Другий за результатами конкурсу кандидат |
|
НЕ ВИЗНАЧЕНО |
головний спеціаліст відділу політики публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель (тимчасово вакантна) |
___ |
Переможець конкурсу |