Міністерство економіки України -> Оголошення -> Оголошення про проведення відбору на посади незалежних членів наглядової ради державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»

Міністерство економіки України

Оголошення про проведення відбору на посади незалежних членів наглядової ради державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»
15.08.2024 | 15:23 | Департамент політики власності

Відповідно до Закону України «Про управління об’єктами державної власності», постанов Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 142 «Деякі питання управління державними унітарними підприємствами та господарськими товариствами, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі», від 03.09.2008 № 777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки», від 31.05.2022 № 643 «Деякі питання управління об’єктами державної власності на період воєнного стану», наказу Державного агентства лісових ресурсів України від 08.05.2024 № 116 «Про оголошення конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядової ради державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» оголошується відбір на посади незалежних членів наглядової ради Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» у кількості 3 (три) особи.

Найменування підприємства: Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» (ДП «Ліси України» – скорочене найменування).

Місцезнаходження: Україна, м. Київ, код ЄДРПОУ – 44768034.

Кількість незалежних членів наглядової ради, які будуть відбиратись за конкурсом – 3 (три) особи.

Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» (надалі – ДП «Ліси Ураїни», Підприємство) є одним із найбільших лісокористувачів Європи та найбільшим лісокористувачем України. Підприємство належить до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України (Держлісагентства).

В управлінні Підприємства перебуває 6,6 млн га земель лісогосподарського призначення.

Спеціалізація ДП «Ліси України»:

  • ведення лісового господарства, охорона, захист, раціональне використання та відтворення лісів;
  • ведення мисливського господарства, охорона, відтворення та раціональне використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь, наданих у користування підприємству.

Більше інформації щодо діяльності ДП «Ліси України» розміщено на сайті: https://e-forest.gov.ua/

Принципи формування наглядової ради

Передбачається, що наглядова рада буде сформована з 5 членів загалом, 3 з яких – незалежні члени та 2 – представники держави.

Наглядова рада в межах компетенції, визначеної статутом ДП «Ліси України» і законодавством України, здійснює управління Підприємством, а також контролює та регулює діяльність Генерального директора.

Кожен незалежний член наглядової ради ДП «Ліси України» повинен мати такий досвід, компетенції та професійні навички, які суттєво відрізняються від тих, що є у інших членів наглядової ради, створюючи таким чином різноманітну раду, яка узагальнено надає комплексні рекомендації для розвитку та зростання підприємства.

Наглядова рада формується за такими принципами: колективної придатності;  різноманітності складу; рівності вимог; професійності; відкритості і прозорості.

Принцип колективної придатності передбачає наявність у членів наглядової ради спільних/сукупних знань, навичок, професійного та управлінського досвіду роботи в обсязі, необхідному (достатньому) для розуміння всіх аспектів діяльності Підприємства, адекватної оцінки ризиків, на які Підприємство може наражатися, прийняття виважених рішень, а також для забезпечення ефективного управління та контролю за діяльністю Підприємства в цілому з урахуванням функцій, покладених на наглядову раду законодавством України, статутом Підприємства та його внутрішніми документами;

Принцип різноманітності складу передбачає наявність у членів наглядової ради досвіду роботи в різних галузях, з огляду на такі ключові компетенції та навички:

професійні знання та досвід у сфері природокористування, лісового господарства, обліку та відтворення, охорони та захисту лісів, а також їх сталого використання, підвищення продуктивності лісів;

розуміння тенденцій та перспектив розвитку лісової галузі (сфери), створення умов для підвищення конкурентоспроможності Підприємства, у тому числі у воєнних та післявоєнних умовах;

професійні знання та досвід у сфері фінансів та аудиту;

обізнаність у сфері ризик-менеджменту та комплаєнсу;

знання та досвід у сфері корпоративного управління;

стратегічний менеджмент та управління змінами;

операційна ефективність;

антикризове управління;

професійні знання та досвід у правовій сфері - зокрема, продемонстроване розуміння національного природоохоронного законодавства та нормативно-правових актів, а також стандартів ЄС/процесу наближення до ЄС, що здійснюється Україною у цій сфері, та наслідків для української лісогосподарської діяльності;

керування конфліктами та ведення переговорів.

Принцип рівності вимог передбачає, що вимоги до кандидатур, що пропонуються до обрання (призначення) до наглядової ради, є однаковими для всіх членів наглядової ради, крім критерію незалежності для кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради, визначених законодавством та цим Положенням.

Принцип професійності передбачає наявність відповідного фахового рівня та професійного досвіду членів наглядової ради.

Принцип відкритості і прозорості передбачає формування наглядової ради відповідно до вимог, визначених законодавством.

Очікувані функції незалежних членів наглядової ради ДП «Ліси України»:

  • Участь у роботі комітетів.

Наглядова рада може утворювати постійні та тимчасові комітети. Постійні комітети, такі як комітет з питань аудиту, комітет з питань призначень та винагород повинні бути сформовані у складі наглядової ради. Члени наглядової ради, які будуть членами комітетів, повинні відповідати вимогам щодо компетенції у питаннях, що стосуються ключових функцій та обов'язків відповідних комітетів. Кожна посада члена наглядової ради має такі ключові функціональні елементи, які є обов'язковими для виконання наступних функцій.

  • Розробка та контроль реалізації стратегії.

Розробка та затвердження стратегії та фінансового плану компанії на основі науково обґрунтованого аналізу, нагляд за процесом трансформації бізнесу для досягнення поставленої мети та затвердження ключових організаційних змін.

Аналіз та контроль за виконанням стратегії ДП «Ліси України» шляхом затвердження короткострокового плану дій, функціональних стратегій та узгодження пріоритетів, запропонованих менеджментом Підприємства.

Нагляд за політиками та процедурами управління ризиками.

Затвердження річного бюджету та бізнес-плану Підприємства, а також нагляд за основними капітальними витратами, придбанням та відчуженням майна.

Визначення показників для оцінки ефективності управління Підприємством та регулярний моніторинг досягнення цілей, спрямованих на реалізацію стратегії, та своєчасне вжиття необхідних заходів.

  • Корпоративне управління.

Вжиття відповідних заходів із забезпечення прозорості для підвищення публічної довіри до ДП «Ліси України», а також забезпечення дотримання вищим керівництвом принципів прозорості та відповідності його дій нормативно-правовим актам України.

Моніторинг ефективності практик управління ДП «Ліси України» та внесення змін у разі потреби.

Ключова роль у впровадженні найкращих світових стандартів корпоративного управління для ДП «Ліси України», враховуючи особливості корпоративного управління державного підприємства.

Забезпечення відповідності системи корпоративного управління найкращим національним та світовим стандартам корпоративного управління, регулярна оцінка його впливу на результати діяльності Підприємства, а також впровадження змін у практику корпоративного управління (трансформація існуючої системи корпоративного управління).

Забезпечення належної взаємодії між Підприємством, власником та ключовими зацікавленими сторонами.

  • Контроль керівництва Підприємства.

Регулярне оцінювання ефективності вищого керівництва та, якщо необхідно, ротація чи звільнення керівників; управління кадровими резервами на ключові посади Підприємства.

Прийняття рішення про рівень компенсації вищого керівництва, застосування схеми заохочень та щорічних виплат за результатами оцінки ефективності роботи та досягнення щорічних особистих цілей та завдань Підприємства.

Допомога у забезпеченні Генеральним директором ДП «Ліси України» фінансової стійкості Підприємства в кризових умовах.

  • Узгодження інтересів.

Забезпечення відповідності дій та мотивації вищого керівництва Підприємства кращим практикам корпоративного управління, інтересам держави та народу України.

Впровадження кращих стандартів етики та запобігання потенційному та реальному конфлікту інтересів серед керівництва, членів правління, наглядової ради, включаючи нецільове використання корпоративних активів, зловживання в операціях із пов'язаними сторонами тощо.

  • Аудит та контроль.

Сприяння впровадженню ефективної системи своєчасної та достовірної звітності відповідно до діючих та майбутніх незалежних аудиторських стандартів бухгалтерського обліку, повному та прозорому розкриттю інформації згідно з стандартами та принципами встановленими в Україні та ЄС, включаючи нагляд за регулярним незалежним аудитом.

Сприяння впровадженню належних систем контролю, включаючи системи управління ризиками, фінансовий та операційний контроль, кібербезпеку, стабільність бізнесу, а також дотримання нормативно-правових актів, в рамках яких працює Підприємство (комплаєнс).

Забезпечення публічної довіри за допомогою відповідної системи управління Підприємством.

  • Прозорість та розкриття інформації.

Сприяння прозорості, нагляду за процесом розкриття інформації та якістю комунікацій  Підприємства відповідно до принципів конкурентного ринку та нормативно-правових актів України та ЄС.

  • Консультування.

Консультування керівництва Підприємства щодо складних питань, супровід ключових проектів трансформації та організаційних змін Підприємства через роботу в комітетах наглядової ради, включаючи комітет з питань аудиту, комітет з питань призначень та винагород.    

Необхідні компетенції майбутніх незалежних членів наглядової ради ДП «Ліси України»:

  • Операційна ефективність:
  • Досвід роботи на керівних посадах з управління виробництвом (Операційний директор, Директор з виробничого планування та контролю тощо) у лісовому господарстві / деревообробній промисловості або сировинних галузях у більш широкому сенсі;
  • Досвід управління операційними процесами, планування, управління ресурсами, ефективністю, соціальною та екологічною стійкістю виробництва;
  • Розуміння фінансових аспектів виробництва, бюджетування та ефективного використання ресурсів.
  • Бізнес-стратегія та розвиток:
  • Досвід роботи на управлінських посадах в великих компаніях (Генеральний директор, Член правління, Член наглядової ради, тощо), бажано пов'язаний з сировинними товарами та/або управлінням навколишнім середовищем;
  • Успішний досвід управління проектами з розробки стратегії або
    трансформації у лісовому господарстві/лісопромисловому комплексі, включаючи продемонстрований досвід розробки стратегій сталого використання та комерціалізації ресурсів, а також продемонстровані знання ланцюжка створення вартості у лісовому господарстві та глобальних ринків;
  • Досвід управління капітальними інвестиційними проектами, бажано пов'язаними з сировинними товарами та/або екологічним менеджментом;
  • Досвід розробки, впровадження та автоматизації ефективних бізнес-процесів;
  • Навички успішного управління в умовах невизначеності, здатність ініціювати та керувати процесом. Здатність створити чітке бачення стратегії компанії та її розвитку.
  • Корпоративне управління та комплаєнс:
  • Досвід роботи в Правлінні або наглядовій раді великих компаній, а також чітке розуміння статусу, місії та обов'язків наглядової ради;
  • Досвід у сфері комплаєнсу на керівних посадах (Директор з комплаєнсу, Директор з ризик-комплаєнсу тощо);
  • Глибоке розуміння принципів та засад корпоративного управління;
  • Успішний досвід побудови системи корпоративного управління та/або її трансформації);
  • Розуміння важливих правових норм і стандартів, що стосуються діяльності компанії.
  • Фінанси та аудит:
  • Досвід в сфері фінансів та аудиту на керівних посадах (Член правління відповідальний за фінансовий напрямок, Партнер аудиторської чи консалтингової компанії, Член наглядової ради тощо);
  • Досвід формування бізнес/фінансового плану компанії та бюджетування;
  • Досвід забезпечення ефективного та цільового використання матеріальних та фінансових ресурсів, управління прибутковістю компанії з урахуванням принципів соціальної та екологічної стійкості;
  • Досвід розробки рекомендацій щодо підвищення ефективності проектів / інвестицій, покращення фінансової стійкості компанії;
  • Навички інвестиційного аналізу (аналіз транзакцій / інвестицій / операцій з економічної, ринкової, фінансової та інших точок зору);
  • Досвід розробки систем внутрішнього контролю та проведення аудиту компаній.
  • Правові, регуляторні аспекти та міжнародні відносини:
  • Практичне розуміння національного екологічного законодавства та нормативно-правових актів, а також стандартів ЄС/процесу наближення до ЄС, що здійснюється Україною у цій сфері;
  • Розуміння глобальних політичних, економічних та соціальних тенденцій, пов'язаних з сировинними товарами та їх ринками;
  • Розуміння міжнародних економічних відносин, а також торговельних мереж, бар'єрів та можливостей, зокрема, пов'язаних з сировинними товарами.
  • Управління ризиками:
  • Досвід в сфері управління ризиками (Директор з управління ризиками, Директор департаменту ризиків та комплаєнсу, тощо);
  • Продемонстрована здатність ідентифікувати ризики, розробляти стратегії управління ними та мінімізувати негативний вплив на компанію - зокрема, соціальні та екологічні ризики;
  • Успішний досвід розробки та впровадження процесів управління ризиками, включаючи ідентифікацію, аналіз, оцінку та мінімізацію ризиків;
  • Глибоке розуміння методів та інструментів управління ризиками, таких як аналіз SWOT, FMEA.

Кандидати мають відповідати таким вимогам:

1. Загальні вимоги:  Для належного виконання наглядовою радою своїх повноважень член наглядової ради повинен відповідати загальним вимогам до кандидатів на посаду члена наглядової ради, установленим Законом України «Про управління об'єктами державної власності», кваліфікаційним вимогам до члена наглядової ради державного унітарного підприємства, господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, затвердженим Кабінетом Міністрів України. Незалежний член наглядової ради повинен відповідати також додатковим кваліфікаційним вимогам до незалежного члена наглядової ради Підприємства, визначеним статутом Підприємства, Положенням про наглядову раду Підприємства, Положенням про принципи формування наглядової ради Підприємства, які включають:
наявність повної цивільної дієздатності;
наявність вищої освіти;
володіння сукупністю знань, професійним та управлінським досвідом, необхідними для належного виконання обов’язків члена наглядової ради з урахуванням основних напрямів діяльності Підприємства, а також функціонального навантаження та сфери відповідальності члена наглядової ради;
можливість приділяти достатньо часу роботі в наглядовій раді, розвитку персональних знань та навичок;
бездоганну ділову репутацію, в тому числі відсутність незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, відсутність заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;
відсутність конфліктів інтересів, що можуть зашкодити належному виконанню обов’язків члена наглядової ради;
заборону бути засновником, акціонером (учасником), керівником та/або членом наглядової ради підприємства, іншої господарської організації, які здійснюють діяльність на тому самому або суміжних ринках з Підприємством;
володіння українською мовою (для громадян України), члени наглядової ради, які не є громадянами України, повинні володіти українською або англійською мовою на рівні, достатньому для ділового спілкування.
2. Освіта Обов’язкові вимоги:
- вища освіта за ступенем магістра/спеціаліста в галузі фінансів, економіки, бізнес-адміністрування, аудиту, права, екології/менеджменту/економіки, лісового господарства та/або науковий ступінь за відповідною спеціальністю;
Додаткові вимоги: 
- додаткову освіту в галузі міжнародного права, екологічного права, торгового права або міжнародних економічних відносин;
- сертифікати, ліцензії тощо, у сфері менеджменту або бізнес-адміністрування, комплаєнсу.
3. Знання мов - володіння українською мовою (для громадян України);
- українською або англійською мовою на рівні, достатньому для ділового спілкування (для іноземних громадян).
4. Досвід роботи Обов’язкові вимоги:
- загальний трудовий стаж не менше 10 років;
- наявність досвіду роботи на керівних посадах (стратегічне та оперативне управління підприємством, компанією) не менше ніж 5 років або стаж державної служби чи прирівняної до неї не менше ніж 5 років;
Додаткові вимоги: 
- наявність досвіду роботи в наглядових радах державних підприємств або господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі;
- відповідний досвід (протягом 10 років) у розробці стратегій та політик, розробці та/або управлінні комплексними проектами у сфері сировинних товарів, трансформації лісового господарства (зміна операційної моделі, організаційна перебудова, злиття/поглинання), холдингових компаній; досвід реорганізації/трансформації державних підприємств, зокрема в Україні, в сучасні ефективні компанії;
- досвід роботи у напрямку розвитку захисту довкілля;
- досвід розробки рекомендацій щодо підвищення ефективності проектів; соціальної та екологічної стійкості; планування, залучення, управління інвестиціями; підвищення фінансової стійкості компанії; досвід управління фінансовими ризиками;
- навички інвестиційного аналізу (аналіз транзакцій/інвестицій/операцій з економічної, ринкової, фінансової та інших точок зору);
- досвід у сфері виконання проектів у лісовому та мисливському господарстві з урахуванням екологічного та збалансованого природокористування, участь у проектах з використанням передових технологій створення вирощування та формування лісових насаджень, екологічний контроль;
- глибоке розуміння вітчизняного природоохоронного законодавства та нормативно-правових актів; розуміння екологічних стандартів ЄС, а також найкращих світових практик і тенденцій розвитку лісового господарства;
- досвід роботи у міжнародних проектах з розвитку лісового господарства.
5. Основні кваліфікаційні вимоги Обов’язкові вимоги:
- знання нормативно-правових актів, що регулюють діяльність Підприємства;
- знання особливостей діяльності Підприємства;
- знання тенденцій та перспектив розвитку сфери лісового господарства;
Додаткові вимоги: 
- знання та навички антикризового управління, управління ризиками та комплаєнсу, корпоративного управління.
6. Етичні вимоги - наявність бездоганної ділової репутації;
- відсутність незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості;
- відсутність заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;
- відсутність конфліктів інтересів;
- керування в роботі високими діловими нормами та принципами;
- добропорядність, неупередженість, чесність;
- незалежність суджень та готовність конструктивно відстоювати свою позицію.
7. Навички - сміливість у прийнятті рішень, упевненість та здатність до викликів;
- навички успішного управління в умовах невизначеності;
- стратегічне бачення;
- здатність ініціювати зміни та керувати командою;
- комунікативні навички (уміння вести переговори, уміння налагоджувати ділові стосунки, навички усного та письмового, а також міжособистісного спілкування, тактовність).

Кандидат на посаду незалежного члена наглядової ради повинен мати можливість приділяти достатній час для участі в роботі наглядової ради ДП «Ліси України», та не бути членом наглядової ради чи органу управління більше трьох компаній одночасно, зобов’язується виконувати обов'язки члена наглядової ради не менше 20 робочих днів на рік, та/або бере участь щонайменше у 75% від загальної кількості засідань наглядової ради та/або її комітетів; кандидат повинен відповідати критеріям незалежності, встановленим законодавством України.

Буде перевагою:

  • досвід розробки або управління складними проектами в галузі організаційних змін (трансформація бізнес-моделі, організаційна перебудова, злиття/поглинання);
  • знання нормативно-правових актів, що регулюють лісову галузь, розуміння особливостей та специфіки європейського та міжнародного ринку лісової промисловості, світових тенденцій та перспектив розвитку цієї галузі;
  • досвід роботи в міжнародних профільних асоціаціях, контролюючих органах чи регуляторах;
  • знання в галузі аудиту.

Вимоги щодо незалежності членів наглядової ради, визначені у статті 113 Закону України «Про управління об'єктами державної власності», а саме, не може бути незалежним членом наглядової ради особа, яка:

   є або протягом останніх п’яти років була посадовою особою ДП «Ліси України», або його дочірнього підприємства, філії, представництва та/або іншого відокремленого підрозділу, крім обіймання посади незалежного члена наглядової ради;

   є або протягом останніх трьох років була працівником ДП «Ліси України», або його дочірнього підприємства, філії, представництв та/або іншого відокремленого підрозділу;

   є афілійованою особою (в значенні, наданому цьому терміну в Законі України «Про акціонерні товариства») ДП «Ліси України» та/або його акціонерів (учасників), або його дочірнього підприємства, філії, представництва та/або інших відокремлених підрозділів та/або їх посадових осіб;

   отримує або отримувала протягом попередніх трьох років від ДП «Ліси України», або його дочірнього підприємства, філії, представництва та/або іншого відокремленого підрозділу будь-які доходи, крім доходів у вигляді винагороди за виконання функцій члена наглядової ради;

   володіє (прямо або опосередковано) 5 і більше відсотками статутного капіталу ДП «Ліси України» (самостійно або разом з афілійованими особами) або представляє інтереси такого власника;

   є державним службовцем чи представником держави;

   є незалежним аудитором ДП «Ліси України», його дочірнього підприємства, філії, представництва чи іншого відокремленого підрозділу або була ним протягом певного періоду за останні три роки, що передували її призначенню (обранню) до наглядової ради;

   бере участь в аудиті ДП «Ліси України», або його дочірнього підприємства, філії, представництва та/або іншого відокремленого підрозділу як аудитор, який працює у складі аудиторської організації, або брала участь у такому аудиті протягом певного періоду за останні три роки, що передували її призначенню (обранню) до наглядової ради;

   має або мала протягом останнього року істотні ділові відносини з ДП «Ліси України», його дочірнім підприємством, філією, представництвом чи іншим відокремленим підрозділом безпосередньо як фізична особа - підприємець чи як акціонер (учасник), керівник або член виконавчого органу суб’єкта господарювання, який має або мав такі зв’язки. Для цілей цього пункту істотність ділових відносин визначається статутом або положенням про наглядову раду;

   була сукупно більше 12 років членом наглядової ради ДП «Ліси України»;

є близькою особою з особами, зазначеними у пунктах 1-10 частини першої цієї статті (термін "близька особа" вживається у значенні, визначеному в Законі України "Про запобігання корупції");

Процес конкурсного відбору

Оголошення конкурсу

Отримання та оцінка поданих документів від кандидатів

Співбесіди з потенційними кандидатами, що проводяться консультантом з добору персоналу

Визначення та формування шорт-листа кандидатів та подання шорт-листа до Номінаційного комітету консультантом з добору персоналу

Співбесіди з відібраними кандидатами, проведені Номінаційним комітетом

Визначення переможців, що проводиться Номінаційним комітетом.

Компенсація

Незалежні члени наглядової ради ДП «Ліси України» будуть отримувати винагороду у розмірі та порядку передбаченому законодавством України.

Для участі у відборі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою заяву про участь у відборі (українською та/або англійською мовами).

Заява має містити відомості про претендента (повне ім’я, прізвище та по батькові (за наявності), адреса реєстрації претендента та адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти).

Разом із заявою:

  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство, відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування або копії трудової книжки (за наявності) або документів, що підтверджують наявність досвіду роботи*. Така інформація повинна містити точний період роботи, назви посад, загальний набір обов’язків, які виконувалися на зазначених посадах, та кількість працівників у підпорядкуванні; 
  • копію документа про вищу освіту;
  • копію документів про післядипломну освіту та/або професійні навички (за наявності);
  • біографічну довідку (резюме) (українською та англійською мовами з кольоровою фотокарткою 3*4);
  • згоду на обробку персональних даних (українською та/або англійською мовами);
  • рекомендації (за наявності);
  • заяву щодо відповідності критеріям незалежності кандидата на посаду члена наглядової ради (українською та/або англійською мовами);
  • анкету претендента  за формою згідно з додатком (лише українською мовою);
  • копію довідки компетентного органу країни постійного місця проживання претендента про наявність або відсутність у нього судимості;
  • мотиваційний лист з особистим підписом щодо виконання функцій члена наглядової ради (українською та/або англійською мовами).

Претендент може подати інші документи, які підтверджуватимуть його професійні та/або моральні якості.

Відповідні документи повинні чітко відображати інформацію.

Відповідальність за недостовірність поданих документів несе претендент.

Документи подаються з 15 серпня  2024 року до 18:00 (за київським часом) 13 вересня 2024 року українською та/або англійською мовами на електронну адресу: [email protected].

Номер телефону для довідок: 38 (044) 200 47 73*3241  або або +38 (044) 200 44 84  (контактні особи секретаріату комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств: Свередюк Тетяна, Довгаленко Наталія).

Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційному веб-сайті Державного агентства лісових ресурсів України відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради державного унітарного підприємства та їх призначення, а також проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, що пропонуються суб’єктом управління об’єктами державної власності до обрання на посаду незалежних членів наглядової ради, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 142.

Інформація про фінансово-економічний стан додається.

 

* Таким документом можуть бути:

  • довідка/виписка від департаменту управління персоналу відповідної компанії;
  • податкова декларація (від державної влади);
  • довідковий (рекомендаційний) лист керівника;
  • трудові (цивільно-правові) договори;
  • інші документи.