Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Оголошення
Інформація щодо оприлюднення звіту про відстеження результативності регуляторного акта
14.03.2022 | 12:20 | Департамент сфери публічних закупівель.

Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства економіки України (далі – Департамент) розміщується звіт про базове відстеження результативності наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 “Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 березня 2021 р. за № 275/35897.

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Департаментом здійснено заходи з базового відстеження результативності зазначеного акту та складено відповідний звіт.

Звіт розміщуються на офіційному вебсайті Мінекономіки в мережі Інтернет https://www.me.gov.ua у рубриці “Діяльність” підрубриці “Регуляторна діяльність” в розділі “Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів”.

Зауваження та пропозиції до звіту просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення звіту на адресу:

Міністерство економіки України: 01008, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2 або на адресу електронної пошти: [email protected]  

Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на адресу електронної пошти: inform@drs.gov.ua

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2