Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Оголошення
Оприлюднено звіт про повторне відстеження результативності наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12.08.2011 № 35 «Про затвердження Порядку зупинення та поновлення проведення фінансових операцій суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі»
14.07.2014 | 11:45 | Департамент фінансової політики.

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» департаментом фінансової політики Мінекономрозвитку здійснено повторне відстеження результативності наказу Мінекономрозвитку від 12.08.2011 № 35  «Про затвердження Порядку зупинення та поновлення проведення фінансових операцій суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі».

Звіт про повторне відстеження результативності наказу Мінекономрозвитку від 12.08.2011 № 35  «Про затвердження Порядку зупинення та поновлення проведення фінансових операцій суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі» розміщено на веб-сайті Мінекономрозвитку в мережі Інтернет: www.me.gov.ua  в рубриці «Діяльність» – підрубриці «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» –  розділі «Регуляторна діяльність Міністерства» – підрозділі «Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до звіту просимо надсилати протягом місяця з дня його оприлюднення на адресу:

    01008, м. Київ-8, вул. М. Грушевського, 12/2, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент фінансової політики, відділ розвитку інфраструктури товарних ринків. Електронна адреса: [email protected].

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2