Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Оголошення
Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження наказу Мінекономрозвитку від 19.06.2012 № 723 «Про затвердження Конкурсних вимог щодо відбору товарних бірж (електронних біржових майданчиків) для організації та проведення електронних біржових торгів з купівлі-продажу вугільної продукції»
24.06.2014 | 09:51 | Департамент фінансової політики.

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» департаментом фінансової політики здійснено повторне відстеження результативності наказу Мінекономрозвитку від 19.06.2012 № 723 «Про затвердження Конкурсних вимог щодо відбору товарних бірж (електронних біржових майданчиків) для організації та проведення електронних біржових торгів з купівлі-продажу вугільної продукції» (далі – Наказ).

Наказ розміщено на веб-сайті Мінекономрозвитку в мережі Інтернет: www.me.gov.ua в рубриці «Діяльність» – підрубриці «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» – розділі «Регуляторна діяльність Міністерства» – підрозділі «Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до звіту просимо надсилати протягом місяця з дня його оприлюднення на адресу:

    01008, м. Київ-8, вул. М. Грушевського, 12/2, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент фінансової політики, відділ розвитку інфраструктури товарних ринків. Електронна адреса: [email protected].

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2