Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Оголошення
Оприлюднено Звіт про базове відстеження наказу Мінекономрозвитку від 25.04.2013 № 421 «Про затвердження Порядку подання до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України інформації за результатами проведення електронних біржових торгів вугільною продукцією товарними біржами, які включені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України до переліку товарних бірж, на яких здійснюється купівля-продаж вугільної продукції»
10.06.2014 | 12:00 | Департамент фінансової політики.

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» департаментом фінансової політики здійснено базове відстеження результативності наказу Мінекономрозвитку від 25.04.2013 № 421 «Про затвердження Порядку подання до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України інформації за результатами проведення електронних біржових торгів вугільною продукцією товарними біржами, які включені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України до переліку товарних бірж, на яких здійснюється купівля-продаж вугільної продукції».

Звіт про базове відстеження результативності наказу Мінекономрозвитку від 25.04.2013 № 421 «Про затвердження Порядку подання до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України інформації за результатами проведення електронних біржових торгів вугільною продукцією товарними біржами, які включені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України до переліку товарних бірж, на яких здійснюється купівля-продаж вугільної продукції» розміщено на веб-сайті Мінекономрозвитку в мережі Інтернет: www.me.gov.ua в рубриці «Діяльність» – підрубриці «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» – розділі «Регуляторна діяльність Міністерства» – підрозділі «Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до Звіту просимо надсилати протягом місяця з дня його оприлюднення на адресу:

    01008, м.Київ-8, вул. М. Грушевського, 12/2, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент фінансової політики, відділ розвитку інфраструктури товарних ринків. Електронна адреса: [email protected] .

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2