Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Оголошення
Оприлюднено Звіт про повторне відстеження результативності наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 10.01.2012 № 15 "Про затвердження Положення щодо організації навчання та підвищення кваліфікації працівників, відповідальних за проведення фінансового моніторингу товарних та інших бірж, що проводять фінансові операції з товарами, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України"
12.05.2014 | 12:06 | Департамент фінансової політики.

На виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" департаментом фінансової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України здійснено повторне відстеження результативності наказу Мінекономрозвитку від 10.01.2012 № 15 "Про затвердження Положення щодо організації навчання та підвищення кваліфікації працівників, відповідальних за проведення фінансового моніторингу товарних та інших бірж, що проводять фінансові операції з товарами, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України".         

Звіт про повторне відстеження результативності наказу Міністерства економічного і розвитку України від 10.01.2012 № 15 "Про затвердження Положення щодо організації навчання та підвищення кваліфікації працівників, відповідальних за проведення фінансового моніторингу товарних та інших бірж, що проводять фінансові операції з товарами, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України" розміщено на веб-сайті Мінекономрозвитку в мережі Інтернет: www.me.gov.ua в рубриці "Діяльність" – підрубриці "Регуляторна політика та розвиток підприємництва" –  розділі "Регуляторна діяльність Міністерства" – підрозділі "Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів".

Зауваження та пропозиції до звіту просимо надсилати протягом місяця з дня його оприлюднення на адресу:

    01008, м.Київ-8, вул. М. Грушевського, 12/2, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент фінансової політики, відділ розвитку інфраструктури товарних ринків. Електронна адреса: [email protected] .

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2