Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Оголошення
Повідомлення про внесення Яворівського індустріального парку до Реєстру індустріальних (промислових) парків
03.05.2017 | 13:31 | Департамент залучення інвестицій.

Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 26.04.2017 № 628 до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено Яворівський індустріальний парк, який розташовано в Яворівському районі  Львівської області.

Безпосередньо на території індустріального парку знаходиться транспортна розв’язка, що виходить в напрямках: смт. Немирів і далі, через митний перехід в Рава-Руській, – на м. Замосць (Польща); м. Яворів і далі, по трасі М10, – на м. Львів; смт. Краковець і далі, через митний перехід, – на м. Ярослав (Польща).

В п’яти кілометрах від об’єкту розташовано митний перехід "Грушів – Будомєж", що по трасі місцевого значення "866" веде до польського міста Любачув.

Ініціатором створення індустріального парку є Яворівська районна рада.

Мета створення – забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності Яворівського району шляхом: активізації інвестиційної діяльності в районі, залучення інвестицій; створення нових робочих місць; розвитку сучасної виробничої інфраструктури; запровадження сучасних технологій виробництва; застосування світового досвіду організації промислового виробництва.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2