Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

26
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Мінекономрозвитку "Про затвердження Положення про Комісію з розгляду апеляцій щодо спірних питань, які виникають під час встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)"
11.06.2018 | 17:02 | Департамент туризму та курортів

Проект наказу Мінекономрозвитку "Про затвердження Положення про Комісію з розгляду апеляцій щодо спірних питань, які виникають під час встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)" розроблено з метою визначення процедури та правил розгляду апеляційних заяв щодо оскарження рішень Комісії із встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) про відмову у встановленні категорії, заявленої власником засобу розміщення.

Проект акта та аналіз регуляторного впливу акта розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в розділі "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції до проекту акта слід надсилати на адреси Міністерства економічного розвитку і туризму України (01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, e-mail: npanchenko@me.gov.ua) та Державної регуляторної служби України (01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проекту акта у письмовому та /або електронному вигляді. 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json