Головна » Діяльність » Управління державною власністю » Реформування суб’єктів господарювання державного сектору економіки

Календар подій

20
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Реформування суб’єктів господарювання державного сектору економіки

Кабінет Міністрів України відповідно до Закону України "Про управління об’єктами державної власності" приймає рішення щодо реорганізації казенних підприємств та погоджує рішення уповноважених органів управління щодо реорганізації стратегічних підприємств державного сектору.

Рішення стосовно реорганізації інших об’єктів державної власності згідно із зазначеним Законом приймають уповноважені органи управління.

Порядок перетворення державного унітарного комерційного підприємства в акціонерне товариство затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2012 № 802.

Засновник подає Мінекономрозвитку пропозиції щодо перетворення державних унітарних комерційних підприємств разом з документами та матеріалами, визначеними Порядком, на основі яких Мінекономрозвитку формує перелік підприємств, що підлягають перетворенню, та затверджує графік його проведення (з обґрунтуванням доцільності).

Процедуру підготовки та прийняття рішень органами управління про утворення державних холдингових компаній визначено Порядком утворення державної холдингової компаній, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України 22.09.2012 № 773.

Відповідно до Порядку Кабінет Міністрів України приймає рішення про погодження утворення компанії.

Порядком визначаються випадки утворення компанії та встановлюються вимоги до проекту рішення Уряду щодо погодження рішення про створення державної холдингової компанії, а також визначається перелік документів, що додається до проекту.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json