Календар подій

23
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо запровадження “єдиного вікна” на кордоні”
19.05.2017 | 11:08 | Департамент регулювання зовнішньоекономічної діяльності

З метою створення передумов для запровадження та функціонування механізму “єдиного вікна” для експортних та імпортних операцій на кордоні та пункту  41 Плану дій щодо імплементації кращих практик якісного та ефективного регулювання, відображених Групою Світового банку у методології рейтингу “Ведення бізнесу”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1406, Мінекономрозвитку України доопрацювало проект Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо запровадження “єдиного вікна” на кордоні”.

Проект Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо запровадження “єдиного вікна” на кордоні” оприлюднено на офіційному ВЕБ-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в розділі „Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надсилати на адреси:

01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент регулювання зовнішньоекономічної діяльності, відділ аналізу ефективності та інформаційно-технічного супроводу зовнішньоекономічної діяльності, адреса електронної пошти: okrasulya@me.gov.ua.

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: mail@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json