Міністерство економіки України
- Керівництво
- Структура Міністерства
- Команда підтримки реформ (Reform Support Team)
- Плани та звіти
- Про стан виконання заходів Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на 2021-2023 роки
- Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
- Енергоменеджмент
- Бюджетне планування
- Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710)
- Внутрішній аудит
- Звіти про діяльність Міністерства
- Звіти про використання бюджетних коштів
- Інформація про результати оцінки ефективності бюджетних програм
- Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету
- Інформація про досягнення запланованої мети, завдань та результативних показників головним розпорядником коштів державного бюджету в межах бюджетних програм
- Інформація про виконання паспортів бюджетних програм
- Наукові дослідження і науково-технічні (експериментальні) розробки Міністерства економіки України
- Правові засади діяльності
- Взаємодія з державними органами влади
- Внутрішній контроль
- Вакансії
- Підвідомчі організації
- Контакти
- Адреса
- Історія
Готові до співпраці з Німеччиною
17.03.2017 | 10:36 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТФедеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини в рамках зовнішньоекономічної політики ініційовано проведення міжнародної Програми підготовки управлінських кадрів під девізом “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”), за якою проводиться навчання керівників підприємств та організацій з різних країн.
Координатором заходу визначено Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit GmbH (GIZ), яке розробляє концепцію Програми та її окремих складових, координує свою діяльність з міністерством, представниками бізнес-кіл Німеччини та партнерськими організаціями.
Метою Програми є можливість налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів, а також розвиток управлінських навичок учасників у сфері міжнародної кооперації.
Програма є надзвичайно перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так і для підприємств країн-партнерів. Станом на кінець 2016 року у Програмі взяли участь більше ніж 12 000 управлінських кадрів з 19-ти країн світу, з України – майже 1 100. Всі вони є представниками підприємств з високим зовнішньоекономічним потенціалом.
Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики і включає в себе: оплату житла, харчування (сніданок), страхування, поїздки по Німеччині в обмеженій кількості (індивідуальні зустрічі, семінари, виставки тощо).
Більш детальну інформацію, а також оцінку та історії успіху учасників попередніх Програм можна знайти на сайті www.ukraine.managerprogramm.de.