Головна » Вакансії » Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті Міністерства

Календар подій

20
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті Міністерства
02.06.2017 | 14:07

Наказ Мінекономрозвитку від 24.04.2017 №339-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України»

Вид посади

(керівна/

спеціаліст)

Категорія

Найменування структурного підрозділу

Інформація про дату

оприлюднення

оголошення в ЗМІ

Кінцевий термін прийняття документів

Умови проведення конкурсу на посади державного службовця категорій Б та В

Контактний телефон

день

місяць

рік

1

директор департаменту Б департамент державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку

25 квітня 2017 року

12

травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

2

заступник директора департаменту Б департамент торговельного захисту 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

3 головний спеціаліст В відділ інформаційно-аналітичної роботи управління захисту внутрішнього ринку департаменту торговельного захисту 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
4 головний спеціаліст (тимчасово вакантна) В відділ захисту інтересів вітчизняних товаровиробників на зовнішніх ринках управління захисту торгових інтересів департаменту торговельного захисту 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52

5

заступник начальника відділу Б відділ урегулювання торгових суперечок управління захисту торгових інтересів департаменту торговельного захисту 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

6

головний спеціаліст (тимчасово вакантна) В відділ урегулювання торгових суперечок управління захисту торгових інтересів департаменту торговельного захисту 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

7

заступник директора департаменту - начальник відділу Б відділ з питань удосконалення управлінської діяльності та організаційного розвитку департаменту персоналу 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

8

начальник відділу Б відділ організації добору персоналу апарату Міністерства департаменту персоналу 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

9

начальник відділу Б відділ забезпечення проходження державної служби департаменту персоналу 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

10 заступник начальника відділу Б відділ забезпечення проходження державної служби департаменту персоналу 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52

11

начальник відділу Б відділ по роботі з керівними кадрами підвідомчих організацій департаменту персоналу 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

12

завідувач сектору Б сектор військового обліку та бронювання департаменту персоналу 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

13

головний спеціаліст В відділ внутрішнього аудиту у сфері діяльності суб’єктів господарювання державного сектору управління внутрішнього аудиту 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

14

начальник відділу Б відділ міжнародної діяльності департаменту регулювання публічних закупівель 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

15

головний спеціаліст (тимчасово вакантна) В відділ міжнародної діяльності департаменту регулювання публічних закупівель 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

16

заступник начальника відділу Б відділ політики публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель 25 квітня 2017 року 12 травня

2017

згідно умов проведення конкурсу

(044) 200-47-52

17 головний спеціаліст В відділ професіоналізації сфери публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
18 заступник начальника відділу Б відділ координації інструментів міжнародної торгівлі департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
19 головний спеціаліст В відділ співробітництва з країнами Азії та Тихоокеанського регіону управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
20 головний спеціаліст (тимчасово вакантна) В відділ співробітництва з країнами Європи управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
21 головний спеціаліст (тимчасово вакантна) В відділ торговельного співробітництва‚ аналізу та прогнозування управління співробітництва з Європейським Союзом департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
22 головний спеціаліст (тимчасово вакантна) В відділ сприяння секторальному співробітництву управління співробітництва з Європейським Союзом департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
23 головний спеціаліст В відділ оцінки відповідності управління оцінки відповідності та технічних регламентів департаменту технічного регулювання 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
24 головний спеціаліст В відділ стандартизації управління стандартизації та міжнародного співробітництва департаменту технічного регулювання 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
25 заступник начальника управління - начальник відділу Б відділ державного оборонного замовлення управління військово-промислової політики департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
26 завідувач сектору Б сектор політики імпортозаміщення управління військово-промислової політики департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
27 заступник начальника управління - начальник відділу Б відділ резервного фонду бюджету управління координації діяльності у сфері оборони та безпеки департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
28 начальник відділу Б відділ стратегічного планування у секторі оборони та безпеки управління координації діяльності у сфері оборони та безпеки департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
29 завідувач сектору Б сектор державного матеріального резерву управління координації діяльності у сфері оборони та безпеки департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
30 завідувач сектору Б сектор державного експортного контролю управління міжнародного військового співробітництва департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
31 головний спеціаліст В відділ співробітництва з НАТО управління міжнародного військового співробітництва департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
32 головний спеціаліст В відділ маркетингу та міжнародної діяльності департаменту туризму та курортів 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
33 головний спеціаліст В відділ розвитку туристичних дестинацій та курортів департаменту туризму та курортів 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
34 головний спеціаліст В відділ розвитку туристичних дестинацій та курортів департаменту туризму та курортів 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
35 заступник директора департаменту Б департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
36 головний спеціаліст В відділ нотифікацій та обробки запитів управління співробітництва з СОТ департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
37 головний спеціаліст В відділ переговорів та доступу до ринків управління регіональних та преференційних торговельних угод департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
38 головний спеціаліст В відділ переговорів та доступу до ринків управління регіональних та преференційних торговельних угод департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
39 головний спеціаліст (тимчасово вакантна) В відділ переговорів та доступу до ринків управління регіональних та преференційних торговельних угод департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
40 завідувач сектору (самостійного) Б сектор запобігання та виявлення корупці 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
41 заступник директора департаменту - начальник відділу Б відділ контролю у сфері зовнішньоекономічної діяльності департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
42 заступник директора департаменту - начальник відділу Б відділ аналізу зовнішньої торгівлі департаменту розвитку експорту 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
43 заступник директора департаменту - начальник відділу Б відділ інструментів підтримки експортерів за кордоном департаменту розвитку експорту 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
44 начальник відділу Б відділ розвитку переробних галузей промисловості департаменту промислової політики 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
45 заступник начальника відділу Б відділ розвитку машинобудівної галузі‚ авіабудування та суднобудування департаменту промислової політики 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
46 головний спеціаліст (тимчасово вакантна) В відділ впровадження та розвитку інформаційних систем управління розвитку інформаційних ресурсів і систем та електронного урядування департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій‚ документообігу та електронних сервісів 25 квітня 2017 року 12 травня 2017 згідно умов проведення конкурсу (044) 200-47-52
 

 

 

Результати

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В"

у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України станом на 02.06.2017

Прізвище, ім`я та по батькові кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітка

ГРИШКЕВИЧ Оксана Миколаївна

директор департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку

9,08

Переможець конкурсу

СЕРДЮК Оксана Вікторівна

7,98

Другий за результатами конкурсу кандидат

ЗАСИПКІНА Олена Олександрівна

заступник директора департаменту торговельного захисту

7,33

Переможець конкурсу

КІЗІНА Ганна Василівна

заступник начальника відділу урегулювання торгових суперечок управління захисту торгових інтересів департаменту торговельного захисту

6,38

Переможець конкурсу

КОЗАЧУК Наталія Олександрівна

6,0

Другий за результатами конкурсу кандидат

ШПИЧКО Андрій Вікторович

заступник директора департаменту персоналу - начальник відділу з питань удосконалення управлінської діяльності та організаційного розвитку

7,13

Переможець конкурсу

ФЕДОРЕНКО Тетяна Петрівна

5,68

Другий за результатами конкурсу кандидат

ЛЕВАДНЮК Ірина Василівна

начальник відділу організації добору персоналу апарату Міністерства департаменту персоналу

7,08

Переможець конкурсу

БЄЛІК Тетяна Володимирівна

6,03

Другий за результатами конкурсу кандидат

НИЧИПОРУК Алла Андріївна

начальник відділу забезпечення проходження державної служби департаменту персоналу

6,63

Переможець конкурсу

ЗАХАРЧЕНКО Людмила Петрівна

заступник начальника відділу забезпечення проходження державної служби департаменту персоналу

7,65

Переможець конкурсу

БЄЛІК Тетяна Володимирівна

5,25

Другий за результатами конкурсу кандидат

РУДНІЧЕНКО Ірина Борисівна

начальник відділу по роботі з керівними кадрами підвідомчих організацій департаменту персоналу

7,75

Переможець конкурсу

МОЛИБОГА Оксана Юріївна

5,2

Другий за результатами конкурсу кандидат

АНТОНЮК Володимир Миколайович

завідувач сектору військового обліку та бронювання департаменту персоналу

7,28

Переможець конкурсу

ДУЛЬ Ярема Миколайович

начальник відділу міжнародної діяльності департаменту регулювання публічних закупівель

6,7

Переможець конкурсу

ЧЕРНИШ Дмитро Петрович

заступник начальника відділу політики публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель

6,98

Переможець конкурсу

ТИСЯЧНИЙ Дмитро Васильович

заступник начальника відділу координації інструментів міжнародної торгівлі департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

5,83

Переможець конкурсу

СЕРГІЄНКО Олександр Юрійович

4,33

Другий за результатами конкурсу кандидат

КОЗЛОВЕЦЬ Микита Анатолійович

заступник начальника управління військово-промислової політики - начальник відділу державного оборонного замовлення департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки

6,48

Переможець конкурсу

КАНУНІКОВ Георгій Юрійович

5,45

Другий за результатами конкурсу кандидат

АГЕЙ Олена Миколаївна

завідувач сектору політики імпортозаміщення управління військово-промислової політики департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки

6,43

Переможець конкурсу

ШАСТУН Іван Володимирович

заступник начальника управління координації діяльності у сфері оборони та безпеки - начальник відділу резервного фонду бюджету департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки

6,5

Переможець конкурсу

БАЙРАК Максим Сергійович

4,8

Другий за результатами конкурсу кандидат

КУШНІР Ольга Василівна

начальник відділу стратегічного планування у секторі оборони та безпеки управління координації діяльності у сфері оборони та безпеки департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки

6,4

Переможець конкурсу

ГЕРЕНОК Олена Борисівна

5,4

Другий за результатами конкурсу кандидат

ПРОКОПЕНКО Дмитро Андрійович

завідувач сектору державного матеріального резерву управління координації діяльності у сфері оборони та безпеки департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки

6,85

Переможець конкурсу

ЯКУБА Світлана Аркадіївна

6,13

Другий за результатами конкурсу кандидат

БУРМІЧ Ольга Сергіївна

завідувач сектору державного експортного контролю управління міжнародного військового співробітництва департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки

6,35

Переможець конкурсу

КУНАТЕНКО Віталій Іванович

заступник директора департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

7,33

Переможець конкурсу

РУКАС Ольжана Олегівна

5,2

Другий за результатами конкурсу кандидат

ЛЯШОК Юрій Володимирович

завідувач сектору запобігання та виявлення корупції (самостійного)

6,65

Переможець конкурсу

НОВІКОВ Олег Володимирович

6,23

Другий за результатами конкурсу кандидат

ОДОКІЄНКО Юрій Геннадійович

заступник директора департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності - начальник відділу контролю у сфері зовнішньоекономічної діяльності

6,8

Переможець конкурсу

ХВОСТЯК Володимир Васильович

5,6

Другий за результатами конкурсу кандидат

КОВАЛЬОВ Сергій Олександрович

заступник директора департаменту розвитку експорту - начальник відділу аналізу зовнішньої торгівлі

7,88

Переможець конкурсу

ПЕРУН Руслан Іванович

заступник директора департаменту розвитку експорту - начальник відділу інструментів підтримки експортерів за кордоном

6,98

Переможець конкурсу

СИДОРЕНКО Марина Геннадіївна

6,58

Другий за результатами конкурсу кандидат

МІНІЦЬКА Олена Вячеславівна

начальник відділу розвитку переробних галузей промисловості департаменту промислової політики

5,43

Переможець конкурсу

НЕСТЕРЕНКО Володимир Миколайович

заступник начальника відділу розвитку машинобудівної галузі‚ авіабудування та суднобудування департаменту промислової політики

5,38

Переможець конкурсу

БОЯРУНЕЦЬ Андрій Володимирович

4,0

Другий за результатами конкурсу кандидат

ШУЛЬГА Марія Сергіївна

головний спеціаліст відділу урегулювання торгових суперечок управління захисту торгових інтересів департаменту торговельного захисту (тимчасово вакантна)

4,0

Переможець конкурсу

ЛЕБЄДЄВА Анастасія Олександрівна

головний спеціаліст відділу міжнародної діяльності департаменту регулювання публічних закупівель (тимчасово вакантна)

3,88

Переможець конкурсу

МАЛОЛІТНЕВА Веста Костянтинівна

3,75

Другий за результатами конкурсу кандидат

НІКОЛАЄНКО Софія Сергіївна

головний спеціаліст відділу професіоналізації сфери публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель

3,63

Переможець конкурсу

ШИМАНСЬКИЙ Юрій Володимирович

2,5

Другий за результатами конкурсу кандидат

МИХАЛЬЧУК Анастасія Олександрівна

головний спеціаліст відділу співробітництва з країнами Азії та Тихоокеанського регіону управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту  міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

3,0

Переможець конкурсу

СІРОТКІН Михайло Вячеславович

головний спеціаліст відділу співробітництва з країнами Європи управління багатостороннього та двостороннього співробітництва департаменту міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції (тимчасово вакантна)

2,63

Переможець конкурсу

МИХАЛЬЧУК Анастасія Олександрівна

2,25

Другий за результатами конкурсу кандидат

ПАНЬКО Оксана Сергіївна

головний спеціаліст відділу оцінки відповідності управління оцінки відповідності та технічних регламентів департаменту технічного регулювання

3,63

Переможець конкурсу

САНІНА Ірина Вікторівна

1,75

Другий за результатами конкурсу кандидат

ДАВИДЕНКО Тетяна Василівна

головний спеціаліст відділу стандартизації управління стандартизації та міжнародного співробітництва департаменту технічного регулювання

2,13

Переможець конкурсу

КСЮК Юлії Миколаївні

головний спеціаліст відділу співробітництва з НАТО управління міжнародного військового співробітництва департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки

3,25

Переможець конкурсу

МІКЕРІН Олег Юрійович

головний спеціаліст відділу маркетингу та міжнародної діяльності департаменту туризму та курортів

3,25

Переможець конкурсу

КРАВЧЕНКО Андрій Олександрович

2,25

Другий за результатами конкурсу кандидат

СТЕБЛЕЦЬКА Юлія Юріївна

головний спеціаліст відділу розвитку туристичних дестинацій та курортів департаменту туризму та курортів

4,0

Переможець конкурсу

КУЛИК Павло Олексійович

2,25

Другий за результатами конкурсу кандидат

АНДРУСИШИН Віта Анатоліївна

головний спеціаліст відділу розвитку туристичних дестинацій та курортів департаменту туризму та курортів

4,0

Переможець конкурсу

КРАВЧЕНКО Андрій Олександрович

2,25

Другий за результатами конкурсу кандидат

БАРНАЦЬКА Катерина Павлівна

головний спеціаліст відділу нотифікацій та обробки запитів управління співробітництва з СОТ департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

3,75

Переможець конкурсу

СІКЕРІНА Галина Василівна

головний спеціаліст відділу переговорів та доступу до ринків управління регіональних та преференційних торговельних угод департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

4,0

Переможець конкурсу

ГОНЧАРЕНКО Ганна Василівна

головний спеціаліст відділу переговорів та доступу до ринків управління регіональних та преференційних торговельних угод департаменту доступу до ринків та взаємодії з СОТ

2,75

Переможець конкурсу

ЯРОШЕНКО Сабіна Віталіївна

головний спеціаліст відділу впровадження та розвитку інформаційних систем управління розвитку інформаційних ресурсів і систем та електронного урядування департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій‚ документообігу та електронних сервісів (тимчасово вакантна)

2,63

Переможець конкурсу

 

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json