UA | EN
K5
Обрані представники від держави у наглядові ради Укргідроенерго та Укренерго, - Олексій Любченко
20.07.2021 | 09:25 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств прискорює темпи роботи. У планах активний графік з вирішення кадрових питань, для забезпечення ефективного функціонування важливих державних компаній. Про це повідомив Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко 19 липня.

19 липня 2021 року, відбулося чергове засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств. Члени Комітету обирали представників від держави в наглядові ради ПрАТ «Укргідроенерго» та  НЕК «Укренерго». Під час засідання кандидати озвучували своє бачення розвитку компаній, зважаючи на свої компетенції та мали сесію питань-відповідей від членів та незалежних експертів Комітету. 

Варто зазначити, що представники держави заслуховуються на рівних засадах з кандидатами на посади незалежних членів. “Держава в першу чергу зацікавлена, щоб її представники в наглядових радах були професійними, незаангажованими, мали бездоганну репутацію та відповідну кваліфікацію” - зазначив Олексій Любченко.

У засіданні взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Олексій Любченко, Перший заступник Міністра енергетики України Юрій Власенко, заступник Міністра фінансів України Юрій Драганчук, Постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян, Бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцкі, Заступник Голови ЄБРР в Україні Ірина Кравченко, Економіст Представництва МВФ в Україні Марія Чебанова.

Нагадаємо, що 6 липня 2021 року, відбулося засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, під час якого обрали незалежних членів наглядової ради та представників від держави для АТ «Магістральні газопроводи України» (АТ «МГУ»).