Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Обрані представники від держави у наглядові ради Укргідроенерго та Укренерго, - Олексій Любченко
20.07.2021 | 09:25 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств прискорює темпи роботи. У планах активний графік з вирішення кадрових питань, для забезпечення ефективного функціонування важливих державних компаній. Про це повідомив Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко 19 липня.

19 липня 2021 року, відбулося чергове засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств. Члени Комітету обирали представників від держави в наглядові ради ПрАТ «Укргідроенерго» та  НЕК «Укренерго». Під час засідання кандидати озвучували своє бачення розвитку компаній, зважаючи на свої компетенції та мали сесію питань-відповідей від членів та незалежних експертів Комітету. 

Варто зазначити, що представники держави заслуховуються на рівних засадах з кандидатами на посади незалежних членів. “Держава в першу чергу зацікавлена, щоб її представники в наглядових радах були професійними, незаангажованими, мали бездоганну репутацію та відповідну кваліфікацію” - зазначив Олексій Любченко.

У засіданні взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Олексій Любченко, Перший заступник Міністра енергетики України Юрій Власенко, заступник Міністра фінансів України Юрій Драганчук, Постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян, Бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцкі, Заступник Голови ЄБРР в Україні Ірина Кравченко, Економіст Представництва МВФ в Україні Марія Чебанова.

Нагадаємо, що 6 липня 2021 року, відбулося засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, під час якого обрали незалежних членів наглядової ради та представників від держави для АТ «Магістральні газопроводи України» (АТ «МГУ»).

Міністерство економіки
України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2