Календар подій

02
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
К1
Ключове в реформі трудових відносин – це знаходження балансу між роботодавцями і працівниками на рівні законодавства, - Тарас Качка
21.07.2021 | 16:07 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Таку думку висловив заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Трудові відносини» сьогодні, 21 липня.

Участь у заході взяли Міністр соціальної політики України Марина Лазебна, Національний координатор Міжнародної Організації Праці в Україні Сергій Савчук, Керівниця проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні» Сюзанна Мнацаканян.

«Реформа трудових відносин завжди сприймається в Україні досить чутливо. Однак, без знаходження балансу між роботодавцями і працівниками на рівні законодавства, ми навряд чи зможемо вирішити цю структурну реформу. Тобто, забезпечити динаміку в трудових відносинах таким чином, щоб у нас з одного боку не відбувалося надмірної трудової міграції, з іншого – щоб в нас не перебувало так багато людей, працюючих в тіні, в неформальній зайнятості», - відмітив Тарас Качка.

Заступник Міністра зауважив, що моделі знаходження балансу в трудових відносинах в кожній європейській державі – унікальні. При цьому стандарти Міжнародної Організації Праці, Європейського Союзу, Ради Європи (через Європейську соціальну хартію) є гнучкими, і на їх основі можна виробити власну унікальну модель з урахуванням балансу захисту працівників і гнучкості ринку праці.

Тарас Качка наголосив, що політика України щодо модернізації трудового законодавства, його осучаснення і певною мірою лібералізації жодним чином не йде всупереч стандартам Міжнародної організації праці чи стандартам, які закріплені в Угоді про асоціацію між Україною і ЄС.

«Один з головних меседжів з нашого боку в тому, що будь яка критика, будь-яка дискусія – це насправді і є той процес знаходження нового балансу. Будь-яка наша модернізація йде в бік ефективності – і це нове слово у відносинах України з міжнародними організаціями», - підкреслив Тарас Качка.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економіки України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json