Календар подій

21
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Любченко Профсоюз
Без розвитку та відтворення людського капіталу ми нічого не досягнемо, - Олексій Любченко
20.07.2021 | 18:03 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Пошук спільних точок дотику між Урядом та Федерацією, посилення роботи у форматі соціального діалогу, а також удосконалення законодавчої діяльності  – питання, які обговорювалися під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Олексія Любченка з представниками СПО об’єднань профспілок.

Олексій Любченко, у своєму виступі зазначив, що ключовим пріоритетом роботи Уряду є побудова нової економіки. «На основі міжгалузевих балансів нами визначені п’ять кластерів економічного росту, які при найменших витратах можуть дати найбільший мультиплікаційний ефект. Наразі ми мобілізуємо всі сили для підготовки нормативно-правової бази для підтримки цих галузей. Також я особисто ініціюю акцентування на питанні людського капіталу, без розвитку та відтворення якого ми нічого не досягнемо», - зазначив Олексій Любченко.

«Я відкритий до діалогу і сподіваюся, що ми можемо побудувати конструктивну роботу та спільно рухатися на шляху реформ, модернізації економіки та підвищення рівня життя населення. Перед нами стоять серйозні виклики, але, сподіваюся, нам вдасться  поліпшити ситуацію в економіці, впровадити низку системних рішень в удосконаленні законодавства, впровадити нові реформи в освіті», – зазначив Перший віце-прем’єр-міністр.

Голова федерації профспілок Григорій Осовий зазначив, що у Федерації є розуміння того, що альтернативи соціальному діалогу немає. «Є генеральна угода між Урядом, профспілками та роботодавцями. Нами вже проведена значна робота з розробки, триває процес оновлення складу Урядової сторони. Ми пропонуємо актуалізувати роботу над угодою та приступити до переговорної процедури. Також пропоную зазначити в генеральній угоді напрацювання, розроблені Урядом щодо визначення ключових точок росту економіки, програми з підтримки кластерів та розвитку людського капіталу», - зазначив він.

Також сторони обговорили низку питань у щодо удосконалення законодавчих актів, питання регулювання оплати праці, соціально-економічної сфери та трудових відносин, питання моніторингу стану виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності тощо.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економіки України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json