Календар подій

29
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Державно-приватне партнерство дозволяє реалізувати соціально-важливі інфраструктурні проекти, - Ірина Новікова
21.07.2021 | 18:23 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Важливими для залучення іноземних інвесторів є імплементація кращих міжнародних практик у національне законодавство. У цьому контексті постає необхідність постійної взаємодії з міжнародними експертами.

Про це розповіла заступниця Міністра економіки України Ірина Новікова під час презентації  посібнику з питань державно-приватного партнерства (ДПП), який був розроблений в рамках проекту Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні».

«Державно-приватне партнерство в Україні за останні кілька років стало одним із найбільш перспективних інструментів залучення інвестицій. Було проведено ряд успішних реформ та нововведень щодо приведення у відповідність діючого законодавства в сфері ДПП до міжнародних стандартів та практик. Представлений Посібник з питань ДПП є практичним дороговказом для ініціаторів проектів ДПП», - зазначила Ірина Новікова.

Окрім цього, за підтримки проекту Світового банку Мінекономіки розробило низку підзаконних актів щодо забезпечення прозорості процесу відбору приватного партнера, а також запровадженню системного підходу до залучення приватного бізнесу в усіх сферах господарської діяльності. Державно-приватне партнерство дозволяє реалізувати пріоритетні та  соціально-важливі інфраструктурні проекти, а також сприяє покращенню бізнес-клімату в Україні.

Ознайомитись з Посібником можна за посиланням: https://bit.ly/3kKN4Px 

Довідково:

Проект Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні» реалізовувався з листопада 2019 року за  рахунок Цільового фонду Світового банку «Добре врядування та реформування інвестиційного клімату» (GGICR) за підтримки Уряду Великобританії. 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економіки України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json