Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.01.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
89 / 89
Добрий день, На нашому підприємстві було ліквідовано тендерний комітет згідно частини чотири розділу Х Прикінцеві та перехідні положення Закону "Про публічні закупівлі". Скажіть, будь ласка, чи може займати уповноважена особа посаду бухгалтера, якщо вона займається виключно закупівлями і жодних обов'язків бухгалтера не виконує, призначена замовником згідно п.2 частини один ст.11 Закону, шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов’язки виконання функцій уповноваженої особи?
Відповідь
19.01.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Двічі не відбулась спрощена закупівля на овочі. Обидві закупівлі оголошувались на очікувану вартість, оскільки нам не було доведено кошторисних призначень. На даний момент кошторисні призначення доведені і сума значно менша від тої, на яку ми оголошували закупівлю. Чи можливо при укладенні договору без використання електронної системи закупівель змінити кількість предмета закупівлі і суму? При цьому технічні та якісні характеристики залишаться тими самими, що й при оголошенні двох спрощених закупівель.
Відповідь
19.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
У Комунального підприємства "Донкомунхоз" протягом 2021 року виникла заборгованість за електричну енергію у сумі 250 тис.грн. Договір на постачання електричної енергії є діючим. Він укладався за кошти підприємства та не підлягав реєстрації у органах Казначейства. У 2022 році рішенням про місцевий бюджет підприємству виділені бюджетні кошти на "погашення заборгованості за електричну енергію". Місцевий орган Казначейства відмовляє у реєстрації зобов'язань з погашення заборгованості по існуючому договору на постачання електричної енергії та відповідних виставлених рахунків із заборгованістю. У Казначействі наполягають на необхідності проведення переговорної процедури закупівлі. Водночас у статті 40 Закону України відсутня така підстава для проведення переговорної процедури закупівлі як погашення існуючої заборгованості. Чи є підстави у цьому випадку для проведення переговорної процедури закупівлі та чи правомірні вимоги органу Казначейства щодо необхідності проведення переговорної закупівлі товару, який був поставлений за іншим договором у 2021 році.
Відповідь
19.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Наш заклад НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ "Лісова казка" з 01.12.2021 року був переведений автоматично на постачальника “останньої надії” далі ПОН,згідно листа від основного посатчальником електричної енергії ТОВ "КОЕК",з яким була заключена тендерна угода на 2021 рік. За 2021 рік загальне споживання електроенергії було понад 200 тисяч. Вартість електричної енергії за грудень 2021 року 50 517,12грн. Відповідно до п.2 ч.2 Статті 40 Розділу VII Закону України “Про публічні закупівлі” та Статею 631 Цивільного кодексу України, де зазначено, що замовник може укласти договір про закупівлю зі строком виконання договору, який настав раніше за дату підписання договору, було оголошено переговорну процедуру з ПОН. На момент підписання договору, ПОН не надіслав ніяких документів і на дзвінки не відповідав. 24.12.2021.року було вирішено провести повторну переговорну процедуру закупівлі електричної енергії на грудень 2021 року. Термін підписання договору закінчився 14.01.2022 року,але документи від ПОН не надійшли. Чи можемо ми в 2022 році ще раз оголосити переговорну процедуру за грудень 2021 року, чи, можливо, є якісь інші шляхи вирішення проблеми оплати вартості Електроенергії за грудень 2021 року.
Відповідь
18.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності такого випадку, як відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником. Однак, відкритим лишається питання щодо масштабів, які беруться для оцінки під час визначення наявності чи відсутності конкуренції. Наприклад, якщо з числа розташованих в України постачальників відповідні товари, роботи чи послуги можуть бути надані чи поставлені лише одним суб’єктом, і це документально підтверджено, але разом з тим, відповідні товари, роботи чи послуги можуть бути надані чи поставлені розташованими за межами України суб’єктами, то чи вважається такий випадок відсутністю конкуренції з технічних причин?
Відповідь
Міністерство економіки
України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2