Календар подій

19
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація щодо віртуального брокерського заходу у рамках міжнародної виставки “InterAGRO 2020” (28 – 30 жовтня 2020 року, м. Київ, Україна)
19.10.2020 | 13:09 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту

За інформацією консорціуму “EEN-Ukraine” (EEN – Enterprise Europe Network, Європейська Мережа Підприємств), представникам компаній аграрного сектору різних країн світу пропонується взяти участь у Віртуальному брокерському заході, що відбудеться в рамках міжнародної виставки InterAGRO 2020, яка пройде в Україні з 28 по 30 жовтня 2020 року у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15, м. Київ, Україна).

Зазначена міжнародна подія з налагодження співпраці дозволить аграрним компаніям започаткувати співпрацю, обговорити нові можливі рішення для розвитку, впровадити винаходи та комерційно цікаві технології. Такі зустрічі є чудовою основою для майбутнього співробітництва та ділової взаємодії.

Віртуальний брокерський захід InterAGRO 2020 пройде за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і Міністерства закордонних справ України.

Консорціум “EEN-Ukraine” разом з організаторами виставки “InterAGRO” створили безкоштовний он-лайн сервіс віртуальних B2B-зустрічей. Мета сервісу – оптимальне налагодження співпраці між українськими та іноземними компаніями. Це унікальна можливість для вітчизняних учасників заявити про себе потенційним іноземним клієнтам, а іноземним відвідувачам знайти партнерів в Україні в умовах обмеження закордонних подорожей.

Віртуальний брокерський захід InterAGRO 2020 надасть можливість представникам малих та середніх підприємств, інноваційним компаніям, дослідникам та інвесторам для пошуку потрібних контактів для налагодження співпраці з представниками аграрного сектору з понад 16 країн світу. Участь у заході дозволить отримати доступ до міжнародного досвіду в галузі нових агротехнологій та нових ділових каналів комунікації і заздалегідь підібрати віртуальні В2В зустрічі, створивши онлайн-профіль.

Для того, щоб взяти участь у Віртуальному брокерському заході InterAGRO 2020 необхідно:

  • зареєструватися на платформі до 28 жовтня 2020 року (заповнити контактні дані та інформацію про компанію);
  • на сторінці, де представлені всі зареєстровані учасники заходу можна відправляти та отримувати запити на онлайн-зустрічі з потенційними міжнародними партнерами та замовниками;
  • після заповнення власного профілю представник компанії матиме можливість переглядати профілі інших учасників заходу, дізнатись, що вони пропонують чи шукають, обирати для себе потенційні В2В зустрічі та провести онлайн переговори.

Реєстрація на InterAGRO 2020 безкоштовна.

Питання та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу організатора: een.network.ukraine@gmail.com.

Зареєструватися, ознайомитися з більш детальною інформацією та повними профілями можна за посиланням.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економіки України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json