Календар подій

27
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Персональний склад Комітету

 

Постійні представники Уряду у складі Комітету з призначення

 

Олексій Любченко

Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України

У 1994 – 1999 роках пройшов шлях від старшого економіста до заступника начальника управління з питань економіки Черкаської обласної державної адміністрації.

У 1999 – 2007 роках працював на посадах заступника, першого заступника голови Державної податкової адміністрації у Кіровоградській області, голови Державної податкової адміністрації в Черкаській області, заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Протягом 2009 – 2011 років обіймав посади заступника Голови Державної податкової адміністрації України та директора Департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби України.

З 2012 по 2020 роки працював у приватному секторі економіки та обіймав посаду першого віце-президента у ПАТ «Украгрохімхолдинг».

З квітня 2020 до травня 2021 року – Голова Державної податкової служби України.

20 травня 2021 року призначений на посаду Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України.

Закінчив з відзнакою Київський державний економічний університет за спеціальністю «економічне і соціальне планування». Має науковий ступінь доктора економічних наук.

Має чисельні грамоти та відзнаки від Державної податкової адміністрації України у сфері податків та від Президента України.

Сергій Марченко

Міністр фінансів України

З 2002 року працював на різних посадах в Міністерстві фінансів України, Державній фіскальній службі, Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

З 2011 року працював у Координаційному центрі з упровадження реформ при Президентові України. В подальшому працював експертом в Bendukidze Free Market Center та був академічним директором спільної програми KSE та GIZ 2015-2016 років «Лідерство в державних фінансах». Протягом 2016-2018 рр. працював заступником Міністра фінансів України. Далі до травня 2019 року обіймав посаду заступника Глави Адміністрації Президента України. 30 березня 2020 року призначений Міністром фінансів України.

Закінчив Академію державної податкової служби України, де здобув ступінь магістра управління державними фінансами. Має науковий ступінь кандидата економічних наук.

Незалежні члени Комітету з призначення

 

Джейсон Пеллмар

Голова Комітету - Голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні, Білорусі та Молдові

Працює у IFC з 2010 року, відповідає за реалізацію інвестиційної програми корпорації в Україні у понад 3 мільярди доларів США, приблизно у 300 мільйонів доларів США в Білорусі і майже 200 мільйонів доларів США в Молдові. Протягом трьох років був відповідальним у IFC за розвиток нового бізнесу в М'янмі у таких секторах – інфраструктура, агробізнес, виробництво та сектор послуг. До того працював у Туреччині, де керував інфраструктурними проектами на Близькому Сході та у Північній Африці. До приходу в IFC керував портфелем енергетичних активів GE Energy Financial Services (Коннектикут/США). Отримав ступінь магістра у Школі перспективних міжнародних досліджень Університету ім. Джона Гопкінса (SAIS).

 

Маттео Патроне

Керуючий директор Європейського банку реконструкції та розвитку у країнах Східної Європи та Кавказу

Має понад 25 років досвіду роботи в інвестиційній галузі та фінансах. Виконував обов’язки члена наглядової ради та ради директорів в різних компаніях, що інвестують у фонди прямих інвестицій. Приєднався до ЄБРР у 2008 році, почав працювати у департаменті корпоративних інвестицій офісу Банку у Лондоні. У 2012 році очолив офіс ЄБРР у Сербії, а в 2015 році був призначений на посаду Директора та Регіонального глави ЄБРР у Румунії і Болгарії. Під його керівництвом інвестиції ЄБРР в ці країни склали понад 3 млрд євро. Отримав ступінь МВА в INSEAD і ступінь магістра з відзнакою з машинобудування в Університеті Генуї.

 

Йоста Люнгман

Постійний представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні

Приєднався до МВФ 2007 року, працював у Податково-бюджетному департаменті МВФ та Департаменті Близького Сходу та Центральної Азії. Має суттєвий досвід роботи зі східноєвропейськими та перехідними економіками. Долучився до фіскальної реформи у Молдові, Чорногорії, Ірландії, Угорщині, Сербії, Киргизькій Республіці, Кувейті, Омані та інших країнах. До роботи у МВФ займав посаду Міністра фінансів Швеції. Отримав ступінь з економіки в Університеті Упсала.

 

Марчін Свєнчіцкі

бізнес-омбудсмен України

Пан Свєнчіцкій – польський політик та економіст, колишній міністр зовнішньоекономічних зв'язків та заступник міністра економіки, а також мер Варшави. Останні 8 років він був депутатом польського Сейму, де обіймав посаду заступника голови української парламентської групи. Він також консультував український уряд з реформи децентралізації у 2014-2015 роках і був керівником проекту ЄС-ПРООН «Блакитна стрічка» в Києві у 2007-2011 рр. У жовтні 2019 року Призначений бізнес-омбудсменом в Україні.

Матті Маасікас

посол Європейського Союзу, голова Представництва ЄС в Україні

Естонський дипломат, з 1994 по 1996 роки працював у Парламенті Естонії. З 2001 по 2005 рік перебував на посаді Посла Естонії у Фінляндії. З 2005 по 2008 роки - Генеральний секретар Міністерства закордонних справ Естонії. Протягом 2009-2011 років працював у інституціях ЄС. З 2011 по 2016 рік був Постійним представником Естонії при ЄС. Протягом 2016 - 2019 років перебував на дипломатичних посадах, зокрема, очолював міжвідомчу робочу групу з питань переговорів щодо виходу Великобританії з ЄС. У серпні 2019 року призначений послом Європейського Союзу, головою Представництва ЄС в Україні. Освіту здобув у Тартуському університеті.

Персональний склад незалежних недержавних експертів, які входять до Комітету з призначення, затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року № 346.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економіки України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json