Календар подій

19
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація щодо Другої он-лайн торгової місії в Японію, фокус на FOOD & AGRO інгредієнти (24 – 25 лютого 2021 року)
19.01.2021 | 09:25 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту

24 – 25 лютого 2021 року відбудеться друга он-лайн торгова місія в Японію (далі – Місія) за участі українських food&agro виробників. За інформацією організатора заходу, компанії “CONSULTING INTEGRATED” (COIN), учасники Місії матимуть можливість провести В2В он-лайн зустрічі з японськими імпортерами та представниками роздрібних торгових мереж.

Зустрічі відбудуться на веб-платформі, що дозволяє імпортерам завчасно ознайомитися з продукцією виробників, зробити свій вибір на користь найперспективнішого співробітництва, а учасникам провести зустрічі у власних офісах із забезпеченням високого рівня захисту здоров’я та з оптимальним рівнем інвестицій ресурсів.

У рамках Місії будуть представлені такі категорії продуктів:

  • фасовані продукти харчування: мед, снеки та кондитерські вироби, здорова їжа, сири, фітопродукти, крупи, алкогольні напої;
  • агро-інгредієнти: мед, бобові та зернові, вироби з часнику та гірчиці, перероблені фрукти та овочі, м’ясо птиці, яєчні продукти, горіхи та спеції, рослинні олії, молочні продукти.

Ініціатива “Онлайн Торгові Місії до Японії та Азії” реалізується компанією COIN за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та за інформаційного сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Посольства України в Японії.

Отримати більш детальну інформацію та зареєструватися на захід можна за посиланням.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економіки України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json