Головна » Пріоритетні реформи » Розвиток підприємництва » Статистичні та інформаційні матеріали щодо стану та розвитку малого і середнього підприємництва

Календар подій

21
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Статистичні та інформаційні матеріали щодо стану та розвитку малого і середнього підприємництва
Інформаційні матеріали щодо стану та розвитку малого і середнього підприємництва

Інформаційні матеріали щодо стану та розвитку малого і середнього підприємництва

1. Дослідження USAID ЛЕВ: Щорічна оцінка ділового клімату (ABCA, Annual Business Climate Assessment)

Текст: Дослідження малого та середнього бізнесу, яке дозволяє здійснювати моніторинг змін, що відбуваються у діловому середовищі. Це – інструмент виявлення бар'єрів на шляху розвитку малого та середнього бізнесу, формування переліку пріоритетних економічних, правових та регуляторних заходів (реформ) для покращення середовища ведення бізнесу в Україні. 

Посилання: http://www.lev.org.ua/abca.html

2. Дослідження ПРООН: Жінки та чоловіки на керівних посадах в Україні: відкриті дані ЄДРПОУ

Текст: В Україні завдяки суттєвому прогресу у сфері відкриття державних даних масив Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців (ФОП) та громадських формувань (ЄДРПОУ) є доступним у форматі відкритих даних. Статистичний аналіз на основі даних ЄДРПОУ дозволяє зробити певні висновки щодо гендерного розподілу керівників підприємств та організацій, а також приватних підприємців, і заповнити у такий спосіб певні прогалини в статистиці. Це дослідження є спробою поглянути на тенденції лідерства чоловіків і жінок у офіційно зареєстрованих установах, організаціях та підприємствах, у тому числі у розрізі галузей та видів діяльності (за Класифікацією видів економічної діяльності КВЕД-2010), а також регіонів, типів населених пунктів. Окрім висновків щодо чоловіків і жінок на керівних позиціях, дослідження також демонструє можливості роботи з відкрити даними, що оприлюднюються державою, для громадських організацій, бізнес-асоціацій та, власне, самих органів влади.

Посилання: http://socialdata.org.ua/edrpou-gender/

3. Індекс політики у сфері МСП: Країни Східного партнерства 2020. Оцінка стану реалізації Акту про малий бізнес для Європи (Україна: Акт про малий бізнес, країнний профіль)

Текст: «Індекс політики у сфері МСП: Країни Східного партнерства 2020. Оцінка стану реалізації Акту про малий бізнес для Європи» є унікальним інструментом порівняльного аналізу, який дозволяє контролювати прогрес формування та реалізації політики у сфері МСП у порівнянні з передовими практиками ЄС і міжнародного співтовариства. Країнні профілі Акту про малий бізнес (АМБ) є уривком публікації «Індекс політики у сфері МСП: Країни Східного партнерства 2020». Вони містять комплексний огляд реалізації 10 принципів АМБ у 6 країнах Східного партнерства (СП) (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова та Україна), який слугує основою для подальшої роботи та визначення інших проблем, які надалі стоять перед країнами, а також рекомендовані програмні інструменти для їх подолання. У цьому профілі представлено аналіз економічного контексту, тенденцій розвитку бізнес-середовища та сектору МСП вУкраїні. У ньому також представлено оцінку прогресу, досягнутого у 5 пов'язаних з АМБ компонентах впродовж періоду оцінки, та цільові програмні рекомендації стосовно формування бізнес-середовища, більш сприятливого для МСП.

Посилання: https://www.oecd.org/global-relations/SMEPI-EaP-2020-Ukraine.pdf

 

Огляд реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економіки України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json