Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Громадськості / Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.03.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4648 / 4596
Доброго дня.У зв'язку з тим що не знайшов чіткої відповіді прошу дати роз'яснення на наступне: Згідно ст 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" у разі коли два рази не відбулись відкриті торги можна проводити переговорну процедуру, в той же час Закон говорить що закупівля має відбуваєтись згідно Річного плану закупівель.Виникає питання: 1) Потрібно по новому планувати переговорну процедуру? 2) Чи вносити зміни до процедури по відкритих торгах змінюючи назву процедури та початок проведення процедури? При запланованих на рік закупівлях часто виникають розбіжності в частині терміну початку проведення процедури, яке пов'язане із наданням бюджетних асигнувань,чи потрібно вносити зміни в Річний план в частині орієнтовного початку проведення процедури закупівлі. Наперед вдячний за відповідь.
Відповідь
14.03.2018 Запитання      Тема: Конкурентний діалог Розширений перегляд
4398 / 4083
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна подовжити строк подання тендерних пропозицій без внесення змін до тендерної документації. Дякую.
Відповідь
13.03.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3298 / 3070
Учасник процeдури закупівлі притягувся до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення,зокрeма вплив на прийняття ними рішень про укладення договорів на постачання та сприяння у відвантаженні державним підприємством продукціі. Чи порушeно учасником вимоги п.3 ч. 1 ст. 17 ЗУ <Про публічні закупівлі>, оскільки Закон нe розмeжовує у сфeрі яких закупівeль особа притягувалась до відповідальності за вчинeння корупційного правопорушeння?
Відповідь
13.03.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3435 / 3332
Просимо Вас надати консультацію стосовно питання перекваліфікації учасників при проведенні закупівлі по ч. 4 ст. 10 Закону (UA-2017-12-22-000736-a). Суть питання. При прекваліфікації нас було безпідставно відхилено замовником, це рішення було оскаржене до АМК України, котрий в свою чергу скасував рішення про відхилення нашої пропозиції, оскільки в АМК України відсутні повноваження стосовно рішень щодо допуску пропозицій до аукціону. Замовник в свою чергу провів перекваліфікацію (навіть з урахуванням зупинення строків підчас розгляду скарги АМК України) на 25 робочий день після розкриття пропозицій, що в свою чергу є порушенням ч. 4 ст. 28 Закону. Просимо Вас надати консультацію стосовно можливості повторювальної кваліфікації замовником учасників, оскільки надані Вами консультації раніше зі схожого питання є формальними відписками.
Відповідь
13.03.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3364 / 3181
Проводиться реорганізація 2 психіатричних закладів шляхом приєднання їх до наркологічного диспансеру. Як бути в такому разі з договорами по яких проведено тендер (відкриті торги) але продукцію чи послуги ще не отримували або надходження товару передбачено до кінця року? Такі договори потрібно анолювати чи зробити до них додаткові угоди про правонаступництво? При цьому наркодиспансер і один із психіатричних закладів обслуговується в обласному казначействі а інший психзіатричний заклад - в районному казначействі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2