Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2249 / 2240
Доброго дня, маємо таке питання. У додатку до річного плану на початку року було заплановано 65т.грн на закупівлю миючих засобів по коду ДК 33710000-0. Потреба складається з 3 основних складових які поділено на лоти: мило (12т.грн), косметичні засоби для створення гриму (19т.грн), перуки (32т.грн). Слід зазначити, що у 2017р. було підписано наказ, відповідно до якого "..Допорогові закупівлі здійснюються з використанням авторизованого ел.майданчика за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50т.грн для товарів.." Питання: оголошувати закупівлю обхідно одночасно на всю заплановану суму по всім 3м лотам? Дякую
Відповідь
16.09.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2077 / 1989
Зменшилась ціна за одиницю товару, чи можно збільшити обсяки на економію по суммі ціни договору
Відповідь
16.09.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1981 / 2027
Уклали один прямий договір з одним постачальником, вказавши п'ять різних лотів. Результатом опублікавуння є п'ять звітів про укладений договір на різні суми до одного договору. 1.Чи обов'язково укладати окремий договір за кожним лотом?
Відповідь
15.09.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1861 / 1792
Стосовно тендеру https://dozorro.org/tender/UA-2019-04-23-003247-b#reviews що був здійснений на виконання бюджету https://obolon.kyivcity.gov.ua/files/2019/5/11/302.PDF стор. 8 Після ознайомившись з листом "Щодо оскарження, здійснення контролю та моніторингу закупівель" 3304-04/16225-06 від 16.04.2019, посилання: www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?fText=Щодо%20оскарження%2C%20здійснення%20контролю%20та%20моніторингу%20закупівель лишилися наступні питання. Питання, коротко: (1), (2) Який орган (установа) уповноважені проводити безсторонню/офіційну експертизу якості вищезгаданих робіт. У відповіді (формального) "замовника" на звернення (засобами 1551.gov.ua) йдеться про відповідність ремонту ДБН В.2.3-4:2015 , однак є обґрунтовані сумніви щодо відповідності даного ремонту ДБН В.2.3-5 (пункти 5.3.6, 7.3), ДБН В.2.5-75 (пункти 3.17, 8.10.2) та ДСТУ Б В.2.5-26 (Додаток А, Додаток Б). Які експерти уповноважені підтвердити чи спростувати сумніви щодо якості робіт? (Яким чином зацікавлені громадяни можуть ініціювати перевірку / найняти даних експертів?) (3) Чи розповсюджується на вищезгаданий тендер норма про разову плату за подання скарги (від 5 до 15 тис грн). До відома - ціна "оскаржуваних матеріалів" (вартість дощоприймача - до 5 тис грн) в 3-и рази менша за плату за оскарження робіт (15 тис грн). Також у відгуку на Дозоро: https://dozorro.org/tender/UA-2019-04-23-003247-b#reviews доволі детально викладена аргументація суті претензій до виконаних робіт. (4) прошу надати роз'яснення, яким чином визначений правовий статус громадян, що є по суті, фактичними "споживачами"(користувачами) послуг що замовляються за бюджетні кошти ? (Права та обов'язки формального "замовника" та "виконавця" робіт більш менш зрозумілі, однак не зовсім зрозумілий статус "безпосередньо зацікавлених" громадян що є фактичними "споживачами" цих закуповуваних робіт/послуг) Питання, більш детально: [повний текст питання доданий у файлі "Повний-текст-питання.pdf"]
Відповідь
13.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2627 / 2408
Комунальний спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю «Дніпропетровське вище училище фізичної культури» Дніпропетровської обласної ради» (далі – Училище) являється замовником у розумінні п.9 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до ч.7 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Таким чином, закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється замовником з дотриманням вимог Закону, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону. Під час здійснення закупівель у замовника наявні випадки економії бюджетних коштів, що виникають, в тому числі з причини застосування електронного аукціону, за результатами якого ціна пропозиції переможця закупівлі може зменшитися у порівнянні з очікуваною вартістю закупівлі. З огляду на викладене, у замовника вивільняються кошти, які він не міг передбачити на початку року або на момент здійснення первинної закупівлі. Уповноважений у сфері закупівель орган, листом від 14.09.2016 №3302-06/29640-06 роз’яснив, що предмет закупівлі товарів, робіт та послуг, які закуповуються за рахунок перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель, вважається новим предметом договору. При цьому, як Закон України «Про публічні закупівлі», так і лист колишнього Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.09.2016 №3302-06/29640-06 не розкривають поняття «економія коштів внаслідок проведення процедур закупівель». Відповідно до п.12 ч.1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» однією з основних функцій Уповноваженого органу у сфері закупівель, яким на теперішній час являється Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України є надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері закупівель. Враховуючи вищевикладене, Училище звертається з проханням надати узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо наступного. Чи може замовник вважати, що закупівля, наприклад послуг з технічного обслуговування здійснюється ним за рахунок зекономлених коштів, у разі, якщо сума очікуваної вартості такої закупівлі сформована з коштів, які вивільнилися за результатами застосування електронних аукціонів за іншими предметами закупівель товарів та послуг, що не стосуються послуг з технічного обслуговування, але, як і послуги з технічного обслуговування, закуповуються за рахунок асигнувань затверджених за тим же кодом економічної класифікації видатків? Заздалегідь вдячні за вичерпну відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2