Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.10.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1609 / 1590
Доброго дня.В зв'язку з переходом рахунків до стандарту IBAN ,як бути з договорами ,укладеними з постачальниками на 2019 рік ?Чи потрібно по всіх договорах укладати додаткові угоди на зміни банківських реквезитів ?
Відповідь
02.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2501 / 2365
Чи можемо ми як замовник відмінити відкриті торги на етапі коли уже було надіслано повідомлення про перемогу в торгах але на етапі 10 дений термін на оскарження надійшло оскарження до Антимонопольного комітету від іншого учасника
Відповідь
02.10.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2541 / 2506
Доброго дня!Потребую роз'яснення. в цьому році наша організація проводила переговорну процедуру на суму 270000 грн,зараз з цього самого предмету закупівлі виникла потреба у додатковій закупівлі та будуть виділені частково зекономлені гроші частково перетягнуті з іншого предмета закупівлі. Чи можна продовжити дію цього договору на 20% і укласти додаткову угоду на 20% від суми договору, при тому що невідомо чи буде проводитись закупівля в наступному році з цього предмету закупівлі, оскільки невідомо скільки шкіл відділяться до отг?
Відповідь
02.10.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2329 / 2300
У відповідності до Закону України "Про публічні закупівлі" (далі-Закон) за процедурою відкритих торгів укладено договір про закупівлю з учасником-переможцем, який на момент укладання договору про закупівлю являвся платником податку на прибуток на загальних підставах з відсотковою ставкою 18% доходу. Внаслідок перевищення ліміту доходу, що підлягає оподаткуванню, підприємство виконало вимоги чинного податкового законодавства та в процесі виконання договору учасник-переможець зареєструвався як платник ПДВ, та звернувся до Замовника з проханням змінити ціну договору про закупівлю. Чи вправі замовник у даному випадку переглянути істотні умови договору про закупівлю з підстав, викладених у п.6 частини 4 ст.36 Закону, а саме: зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок;?
Відповідь
02.10.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1708 / 1663
Підприємство має оформлені трудові відносини зі штатним працівником (далі – працівник). У рамках виконання службових обов’язків та завдань працівником було створено Твір, виключні майнові права на використання якого планується передати Підприємству за авторським договором про передачу виключного права на використання Твору за авторську винагороду. Прошу надати відповідь, чи є передача виключних майнових прав на використання Твору за таким авторським договором предметом публічних закупівель.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2